metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ByłyParkingowy ~ByłyParkingowy (Gość)07.10.2016 07:22

A miejsca te będą płatne, podobnie jak przy dolnym wejściu do Sezamu i sklepu AGD ;)

130


Leito ~Leito (Gość)07.10.2016 07:58

Jak tak burzą, to niech jeszcze przy okazji to blaszane dziadostwo przy bazarze wyburzą i baseny odbudują.

90


Witek ~Witek (Gość)07.10.2016 08:34

To juz całość było zburzyć a nie tylko schody

31


mieszkankaPT ~mieszkankaPT (Gość)07.10.2016 08:45

Schody zburzyli to zjeżdżalnie zrobią ha ha

70


sklave sklaveranga07.10.2016 08:24

Takie piękne schody i zburzyli.Dlaczego przed Sezamem muszę płacić za parkowanie a przed innym marketami nie.Tak ma wyglądać konkurencja dająca jednakową szansę wszystkim.
Więcej na http://sklave.manifo.com/

114


snoop drągi drong ~snoop drągi drong (Gość)07.10.2016 08:43

Do redakcji:
Póki artykuły sponsorowane nie będą odpowiednio oznaczana, a reklamy nie będą przeszkadzać to mój Ublock będzie działał pełną parą! :p

100


Kamilek ~Kamilek (Gość)07.10.2016 09:37

Nie kazdy jest uczciwy. Zdarzylo mi sie ze dostalem tam kiedy mandat,gdyz wykupowalem w tym czasie bilet. Pani taka w ciemnych wlosach,ktora zawsze jak ja widywalem to usmiechnieta podaza po parkometrach,na ktora zdazylo mi sie ublizac i krzyczec itp. Powiedziala ... " Prosze Pana,czy juz Pan sie uspokoil,bo takto nie moge udzielic Panu informacji,ze ma Pan 5 minut aby kupic bilecik gdzie Pan wykupil w tej samej minucie ,wiec pojedzie Pan na adres wskazany na zawiadomieniu i bedzie mial Pan zanulowany i nastepnym razem nie nerwowo bo to szkodzi zdrowiu" usmiechnela sie i poszla dalej. Dzieki tej Pani uniknelem kary. Wiec ludzie,wystarczy abyscie wykupowali bilety,chcecie miec Piekne Miasto to nalezy dawac zarobic a zlotowka was nie zbawi . Pozdrawiam ta Pania Parkingowa:) tajemniczy nieznajomy

14


Pan Jan ~Pan Jan (Gość)07.10.2016 07:47

I hydrant na środku chodnika - brawo.

101


Pawelxd ~Pawelxd (Gość)07.10.2016 09:47

Kamilku no fakt ta jedna w ciemniejszych dlugich wlosach jest bardzo mila i stara sie pomoc i wytlumaczyc wszystko. Ale ta blondynka wiecznie osowiala jakas cos sie mowi do niej to idzie bez udzielenia inf. Mi sie zdazylo ze tez dostalem mandat bo.przekroczylem czas i dostalem 30zl niestety nie dalo sie nic juz z tym nic zrobic . Wtedy zlapalem ta Pania jak wyzej jest mowa i zaczelem krzyczec i wolgarnie sie odnosic ta Pani,poczekala az sie wykrzycze i stwierdzila ze zlosc pieknosci szkodzi . I na spokojnie podeszla do mojej sytuacji mimo iz zostala zwyzywana . I szczerze mowiac to tylko ich praca. Kazdy ma jakies obowiazki w pracy czy to policjant czy urzednik itp.

40


hape ~hape (Gość)07.10.2016 09:55

Najbardziej niewygodne schody w mieście... . Ale to już historia. Teraz tytuł najbardziej niewygodnych schodów w mieście, przypada schodom przy ul. Norwida (koło "Bartka").
Tylko że przy "sezamie" schody były budowane kilkadziesiąt lat temu a schody przy "Bartku" stosunkowo niedawno. A wchodzi się i schodzi na jedną nogę.... . Powinno się tego architekta wgonić na te schody i cały dzień ganiać po nich....

110


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat