metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
loko ~loko (Gość)30.10.2016 12:13

Taka liga powinna powstać 20 lat temu ,ale widać co robiły kolejne władze przez tyle lat i jak to zwykle na gadaniu się ,więc brawa ogromne że coś ruszyło
Czasem widuję nie których piotrkowskich zapaśników na mieście i mam przekaz .panowie nie macie telewizorów pod pachami naprawdę ,więc nie ma powodu chodzić w dziwnej pozycji .Zapraszam do Bujen wtedy może zaczną wam ręce odstawać
Kiedyś ,kiedyś widywałem w tym pubie na własne oczy kilku z obecnych na zdjęciach w stanie upojenia więc jak na sportowców to ciężko ćwiczą .Kto tam bywał może potwierdzi .

03


Ciekawy ~Ciekawy (Gość)30.10.2016 12:29

A kto to ten chłopczyk którego trzyma pan Grabowiecki???

00


zainteresowany ~zainteresowany (Gość)01.11.2016 09:53

żal się czyta postów w których jest tylko jad. Sam trenowałem zapasy i wiem ile to wymaga pracy, super że jest liga bo to uatrakcyjni ten sport. A jak ktoś się na nim nie zna podczas meczy będzie mógł się dowiedzieć więcej... Same plusy.

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat