metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
wit ~wit (Gość)07.10.2013 12:09

Alkohol jest 100 razy bardziej szkodliwy społecznie a jest legalny...

00


Mózg ~Mózg (Gość)07.10.2013 14:26

Jaka znaczna ilość? 210g to plon z jednego dobrego krzaka.

00


..no prawda ~..no prawda (Gość)07.10.2013 16:43

policja zawsze jest w nie wlasciwym miejscu.gdyby w polsce bylo duzo prac dobrze platnych to ludzie nie pastwili by sie narkotykami.

00


janusz ~janusz (Gość)07.10.2013 18:05

~wit - hmm no mysle ze narkotyki sa bardziej szkodliwe...

00


wit ~wit (Gość)07.10.2013 20:13

"janusz" napisał(a):
~wit - hmm no mysle ze narkotyki sa bardziej szkodliwe...

jeszcze nie słyszałem żeby ktoś pod wpływem marihuany kogoś pobił albo dokonał rozboju czy kradzieży, natomiast takie przestępstwa pod wpływem alkoholu to standard. a może chodziło ci o szkodliwość zdrowotną? niestety ale alkohol jest jednym z najbardziej toksycznych narkotyków, nawet bardziej od metamfetaminy...

00


janusz ~janusz (Gość)07.10.2013 20:41

~wit - zgadza sie wiekszosc przestepstw jest pod wplywem alkoholu a malo pod wplywem marihuany..ale to dlatego ze alkohol jest latwo dostepny wiec logiczne ze wiekszosc ludzi jest pijana niz nacpana...i wiekszosc ludzi co cpa to i pije...a wtedy policja widzac delikwenta pijanego bardzo zadko bada jeszcze zy ktos zapalil jakis narkotyk...

00


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)08.10.2013 00:54

I w ten oto sposób dzielni policjanci zdjęli groźbę demoralizacji z całej (i zupełnie tego nieświadomej) populacji Bełchatowa. I przy okazji poprawili sobie statystyki! Brawa dla tych panów! :)

Cytuję:
Bełchatowscy policjanci ustalają w dochodzeniu pochodzenie narkotyków


Obstawiam, że wyrosły na krzaku. A potem uschły.
Kurde, jesień mamy... :(

00


tutaj tutajranga08.10.2013 01:03

Al, ty głupi jakiś jesteś. Podlewamy je codziennie. Liście jesienne, trochę rachityczne, sam wiesz; za to stężenie jesienne jest oki. Zbiory będą na początku listopada. Dobra pogoda się zapowiada. Dokładne namiary macie. Resztę sobie z satelity weźcie, dałam namiary.

00


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)08.10.2013 01:13

"tutaj" napisał(a):
Dokładne namiary macie. Resztę sobie z satelity weźcie, dałam namiary.


Aha :)

00


michał ~michał (Gość)08.10.2013 09:06

u mnie to był najgorszy sezon od 6 lat. pogoda do bani, a policja rzeczywiscie...200 gram...co to jest? na własny użytek z bonga to jest nic. to chore że żyjemy w państwie gdzie alko jest legalne, nasiona mozna kupić w necie a sadzić już nie. i co tam że, posiadając nawet samemu krzaka niwelujemy przestępczosc bo nie było by dilerów od trawy..w rządzie mają układy z mafią co niektórzy i dlatego tak jest. oni mają z tego siano - za sprawy , kary itp. to jest p[rawdziwy powód nielegalności marihuany - budżet państwa. amen

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat