metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Michał Szczepanski ~Michał Szczepanski (Gość)09.10.2012 10:14

bedzie sie mozna na czacie spowiadac? z duchem czasu...to zmiecie skostniale dogmaty... i nie usuwajcie niewygodnych komentarzy...odi provanum vulgus

00


ec ~ec (Gość)09.10.2012 10:39

"Michal-Szczepanski" napisał(a):

odi Idiotae

00


tutaj tutajranga09.10.2012 11:16

"- Urodziłem się na Podlasiu, w okolicach Sokołowa Podlaskiego."
I trzeba było tam zostać.

00


kot ~kot (Gość)09.10.2012 13:13

"jak zachęcić innych do poszerzenia grona wiernych modlących się w tym Sanktuarium" - to proste - *kocenie i zlizywanie śmietanki* na pewno powiększy grono wiernych.

00


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)09.10.2012 14:07

Cytuję:
Ojciec Mieczysław mówił, że oprócz jazdy na rowerze, która jest jego hobby, ma zainteresowania techniczne. Ostatnio na Facebooku stworzył profil “MB Trybunalska” i cieszy się, że już kilkanaście osób tę stronę polubiło.


Nie mogę zrozumieć tego obecnego szału na punkcie Mordoksiążki. Ludzie zakładają tam profile, wypisują głupoty i cieszą się, że ktoś to "polubi". Co oryginalniejsze przykłady mordoksiążkowej głupoty można potem znaleźć na stronach typu Wiocha.pl. Najbardziej dobił mnie artykuł, który jakiś czas temu przeczytałem w internecie. Pisało w nim m. in. o tym, że osoba nieposiadająca konta na Facebooku jest podejrzana dla potencjalnego pracodawcy, bo zapewne ma coś na sumieniu i chce to ukryć! :)) Domyślam się, że rekruterzy mogą przeglądać profile kandydatów na portalach społecznościowych (wolno im), ale żeby brak takowego przekreślał kandydata?! Do czego to doszło? Świat stanął na głowie, a głupota rośnie w szybkim tempie...
A teraz jeszcze czytam, że ksiądz-zakonnik założył tam profil obrazowi...

00


rozum ~rozum (Gość)09.10.2012 15:43

Co za kretyństwo... ręce opadają...

00


tutaj tutajranga09.10.2012 15:56

No bardzo dobrze, Al, bardzo dobrze. Aczkolwiek kretyn kretynowi nie równy.

00


taki jeden ~taki jeden (Gość)09.10.2012 16:01

serio: dedykuję filmik z prośbą o zastanowienie się nad metaforą:

00


podobno ~podobno (Gość)09.10.2012 16:24

kretynizm... z wiary robią już sami księża jaja

00


abbccc abbcccranga09.10.2012 23:50

"podobno" napisał(a):
kretynizm... z wiary robią już sami księża jaja


i to od dawna ...
przecież Jezus miał jedną matkę - Marię z Nazaretu
a ksiądze (& mohery ) święcą m.in.
częstochowską
piotrkowską
licheńską
z Lourdes
fatimską
gromniczną
itd ...
:)
ps. ksiądze - wpisane celowo

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat