metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
mila ~mila (Gość)04.10.2017 15:46

I co z tego ze śledczy zajęli się sprawą... Ja otrzymałam zamiast telefonu ziemniaki, sprawa na Policji...też miałam numer rachunku konta bankowego sprawcy .. i co ?? śledztwo zostało umorzone.... więc o jakiej karze tu mowa. Oby w tym przypadku było inaczej niż w moim.

180


gość ~gość (Gość)04.10.2017 16:21

Ja kiedyś zamówiłem telefon a przysłali mi stacjonarny.Ale chodzi tylko głupio z nim chodzić po mieście bo sie kabel ciągnie.

70


gość ~gość (Gość)04.10.2017 16:25

Chcecie powiedzieć, że zamiast sera leci do mnie telefon?

130


D&D ~D&D (Gość)04.10.2017 16:47

Ludzie lecą na niską cenę a jakość kosztuje. Zawsze tam gdzie jest tanio są negatywne komentarze. Warto zapłacić więcej u lepszego sprzedawcy i mieć święty spokój.

81


gość ~gość (Gość)04.10.2017 21:06

Kumpel kiedyś zamówił tel przelał gościowi (firma komis) 1500 zł i nie odzyskał tel ani kasy.

00


Mieszkankapt ~Mieszkankapt (Gość)04.10.2017 21:34

A ja na alle... i innych kupiłam dosłownie może z 10 rzeczy.Buty ale wcześniej takie same poszłam mierzyć do sklepu...,płyta z bajkami dla dziecka, kilka gadżetów z ulubioną drużyną.Jakoś sceptycznie podchodzę do takich zakupów. Nie ma to jak zobaczyć najpierw...później reklamacje,wysyłaj,płać za przesyłkę...i gów... wychodzi taniej...

31


gość ~gość (Gość)04.10.2017 21:35

Jesli zamawia się OLX to nie ma szans bo tam nikt nie weryfikuje sprzedającego to jest portal do kupna i osobistego odbioru . Tak jest napisane w regulaminie i nikt nic nie poradzi

30


gość ~gość (Gość)04.10.2017 21:48

Nadawca sera może jedynie pomarzyć o pieniądzach, które policja zablokuje na koncie. Allegro również ponosi ryzyko, przy zgłoszeniu na policję prowadzi postępowanie. Problem jest z przesyłkami z Chin, Indii. Tutaj musi prosić o pomoc prawną. Ryzyko nie dotrzymania warunków umowy jest znikome.

10


Pierre Dolevas ~Pierre Dolevas (Gość)04.10.2017 23:37

Dobrze, że daliście zdjęcie sera, bo bez tego czytelnicy nie wiedzieliby, w czym rzecz. A ser w paczce też był w plastrach?!

50


Cie ~Cie (Gość)05.10.2017 00:55

A ten ser to na Androidzie czy iOS?

72


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat