metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Pietrek Pietrekranga08.11.2014 18:59

Cytuję:
Zamiast mandatu

wole roletke na tablice i mam gdzieś oszołomów ze Straszy Biznesowej. Niech robią zdjęcie i tak nic z tego nie wyjdzie

01


Aman Amanranga08.11.2014 20:51

Jak to ludzie nie chcą płacić mandatów?

kontrola drogowa.jpg

20


Aman Amanranga08.11.2014 20:52

Jak to ludzie nie chcą płacić mandatów?

10


piotrkow_tryb ~piotrkow_tryb (Gość)08.11.2014 22:37

O ostatnich dniach zauważyłem, jak strażnicy miejscy dość intensywnie patrolują miasto. Dotyczy to szczególnie tych miejsc gdzie ich pan Pobożny Krzysio zwany Chodnikiem wywiesił swoje banery. Sam byłem świadkiem, jak wóz strażniczy zatrzymał się przy takim banerze, strażnik sprawdził czy wszystko jest OK, i pojechali sprawdzać kolejny baner. Sytuacja miała miejsce przy Modrzewskiego/Zamenhofa, a następnie przy Słowackiego/Paderewskiego.

10


PTB PTBranga08.11.2014 22:42

"Pietrek" napisał(a):
Pietrekranga
4 godziny temu, 18:59
wole roletke na tablice i mam gdzieś oszołomów ze Straszy Biznesowej. Niech robią zdjęcie i tak nic z tego nie wyjdzie


A naklejka z szyby to co :D?

30


mtu@wp.pl ~mtu@wp.pl (Gość)08.11.2014 23:31

Jeśli ktoś nie przyjmie mandatu od Straży Miejskiej (czarnuchów) a ukarze go sąd to kasa trafia nie do kasy miasta a do kasy państwa. I to ich najbardziej wku... W związku z tym, jeśli mam płacić to nie tym cymbałom..

30


ocet krawczyński ~ocet krawczyński (Gość)09.11.2014 09:27

Niech to generał Hofman powie,jak to swoim znajomkom i znajomkom znajomych pracownik zajmujący się obróbką zdjęć anuluje mandaty a zdjęcia w komendanturze SM są kasowane.

10


ocet krawczyński ~ocet krawczyński (Gość)09.11.2014 09:29

"PTB" napisał(a):
A naklejka z szyby to co :D?


ja mam tak przyklejoną,że wycieraczka jest w tym miejscu,a na tablice można liścia klonowego kropelką przykleić i wtedy mogą mnie cmoknąć.

11


Pietrek Pietrekranga09.11.2014 13:26

"PTB" napisał(a):

A naklejka z szyby to co :D?

Wozi się reklame jakiegos agencji toważyskiej hahah

10


Xxxx ~Xxxx (Gość)09.11.2014 22:33

Bożego ludzie jeszcze żyją w takiej niewiedzy i płacą bezprawne mandaty z fotoradarów? Przecież SM Piotrków wysyła niezgodne z prawem wezwania typu quiz i nie informują o prawie do odmowy zeznań oraz nie obciążania siebie samego. Wystarczy podać im ten argument z podstawą prawna i muszą umozyć postępowanie, bo inaczej zostaną oskarżeni o przekroczenie uprawnień, ale jak to powiedział Jacek Hofman tych "wyjątkowych sytuacji" musi być mało pewnie że względu na wspomnianą wcześniej niewiedzę.

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat