metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Anomimek ~Anomimek (Gość)07.10.2023 11:43

Szerokość?? zdrowie łiski za wszystkie motocyklistki???? LWG

31


Anar ~Anar (Gość)07.10.2023 15:43

A Pani Jarszak będzie?

20


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)07.10.2023 16:25

Miałem takiego sąsiada co to na podwórku celowo-przegazowywał pod oknami. Potem urodziło mu się dziecko i awanturował się że sąsiedzi kotlety tłuką na obiad. Pozdrawiam tego barana bo pewnie wrócił do motocykla bo już dzieci ma duże

90


To nie ide ~To nie ide (Gość)07.10.2023 16:44

Bedom palić gumy i smrodzić?

11


Ot co ~Ot co (Gość)07.10.2023 16:51

50 lat temu, jak Irka ż, ze Słowackiego jeżdzila motocyklem, to była sensacja na całe miasto. A teraz dziewczyny nie budzą żadnej sensacji.

11


obiektywny ~obiektywny (Gość)07.10.2023 19:11

Najbardziej debilna część społeczeństwa m. Piotrkowa zakłócająca ciszę nocną w mieście co szczególnie jest dokuczliwe w lecie gdzie otwierane są okna. Co to z sens by kilkunastu nie pełna rozumu odbierało tysiącom ludzi bezkarnie spokój nocny. Gdzie jest policją czyżby nie było parametrów hałasu którego nie wolno przekraczać? Drogi wewnątrz miasta są chyba do przemieszczania się a nie do zabawy. Dodatkowo grasują też samochody-gruchoty które przy szybkości 5km/godz. wytwarzają ogromne pokłady hałasu. Miasto jest dla mieszkańców a nie zgrai łobuzów którzy nie liczą się potrzebami normalnych mieszkańców. Proponuję wysłać ich na Ukrainę by wystraszyli hałasem sowiecką armię.

71


j. ~j. (Gość)07.10.2023 12:46

Gdybym ja miał zepsuty tłumik przy swoim aucie, to bym pewnie daleko nie zajechał, bo by mnie złapała policja i uniemożliwiła dalszą jazdę. Motocykliści mogą sobie ryczeć swoimi maszynami po ulicach zupełnie bezkarnie. Dlaczego? Po jaką im to cholerę? Co z tego ma wynikać, że motocykl ryczy, jak jakiś wściekły byk? Czy to Szanownym Motocyklistom dodaje animuszu, poprawia im poczucie swojej wartości, dodaje skrzydeł? No i dlaczego dopuszcza się do ruchu, takie ryczące potwory? Przecież zapewne można montować w motocyklach tłumiki, które rzeczywiście tłumią hałas!

110


Ja j i ry ~Ja j i ry (Gość)07.10.2023 20:56

Motocykle na tory

51


go?ć_aga ~go?ć_aga (Gość)08.10.2023 22:28

Głupota!

30


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)07.10.2023 15:14

Sama bym popędziła.

12


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat