Wystarczy szkodliwe źródło promieniowania usunąć i zagrożenie minie. Dziś takim zagrożeniem dla mieszkańców Piotrkowa i nie tylko, jest Macierewicz z Kaczyńskim. Tylko potrzeć jak sprowokują Ruskich do wejścia do Polski. Rakiety Iskander-M są już tuż za granicą Polski. Stąd może pomysł na ćwiczenia. Na dodatek tylko dla wybrańców tych prawdziwych Polaków, tych z lepszego sortu. Więcej na http://sklave.manifo.com/
Obym był złym prorokiem, nic tylko będzie wojna. Ten artykuł i ten o uniwersytecie polowym...
Jak duże zagrożenie to powiadomić trzeba P M Domańskiego on nas Wszystkich Obroni
Tekst typu "sraty taty, dupa w kraty".
Na obrazku wybuch jądrowy (jakby wszystkim "uchodźcom" naraz eksplodowały napuchnięte jądra), a w tekście czytamy:
Tak naprawdę żaden jodek nie uchroni przed promieniowaniem, ani jego skutkami. Podaje się go wyłącznie w tym celu, aby organizm nie przyswajał promieniotwórczych izotopów jodu, jakie powstają w reakcjach jądrowych (w przyrodzie występuje tylko jeden izotop jodu I-127, który jest stabilny). Niestety, nie chroni to przed izotopami promieniotwórczymi innych pierwiastków, jakie powstają w wyniku wybuchu bomb jądrowych. Poza tym, żeby ten jodek odniósł zakładany skutek, to musi być podawany PRZED (aby organizm nasycił się jodem), a nie PO FAKCIE (po wybuchu w czarnobylskiej elektrowni podawali go tydzień po zdarzeniu).
Ćwiczenia mające na celu stworzenie pozorów bezpieczeństwa dla ciemnego plebsu.
Każdego dnia przez piotrkowskie MZK-i wdychamy gigatony zanieczyszczeń, a potem każdy się dziwi, że ludzie umierają przed 60-tką.
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!