metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Cześć ~Cześć (Gość)23.01.2024 21:31

Owsiance nie daję.

41


Ciekawe ~Ciekawe (Gość)23.01.2024 11:03

Te maseczki pod nosem to w jakim celu?

21


Nie kupuję w ikei ~Nie kupuję w ikei (Gość)23.01.2024 20:43

Nie wspieram hucpy tego cwaniaka w czerwonych portkach.

41


Ha ~Ha (Gość)24.01.2024 11:45

Jak w 1 dzień w roku zarobić na 364 dni blogiego nieróbstwa....

40


M. ~M. (Gość)24.01.2024 15:39

Niezależnie od tego, czy ktoś popiera wośp, czy nie, honorowe oddawanie krwi jest szczytnym celem. Niedobory krwi czesto są znaczne, potrzebujących jest wielu. A my, oddając krew, możemy tym ludziom uratować życie. Warto to przemyśleć, zanim się skrytykuje jakąś inicjatywę, i chociaż spróbować spojrzeć szerzej :)

20


Warto myśleć ~Warto myśleć (Gość)24.01.2024 15:52

Niezależnie od tego, czy ktoś popiera WOŚP, czy nie, nie da się zaprzeczyć temu, że honorowe krwiodawstwo jest wspaniałą akcją. Często brakuje krwi, a potrzebujących jest dużo. A zdrowi ludzie, oddając krew, ratują życie. Zatem może warto przemyśleć, zanim się skrytykuje jakąś inicjatywę, odłożyć podziały na bok i pomóc tym, których życie jest zagrożone.

02


o-wies ~o-wies (Gość)24.01.2024 09:07

Owsiak nikomu ze swojego nic nie dał. On wykorzystuje całe rzesze naiwnych ludzi.. Ja na samym początku też wspierałem tą "akcję". Jak po dwóch latach tej działalności zobaczyłem na czym to wszystko polega przestałem osobiście wspierać. Żal mi bardzo dzieciaków którzy na mrozie, w deszczu czy śniegu poświęcają swoje zdrowie. Ja wspomagam Caritas Polska.

31


Sernik ~Sernik (Gość)28.01.2024 15:34

Dzieci zbieraja a kolejne Rzady marnotrawią setki mln złotych...na rozne glupoty. Samorzady to samo... Ale panstwowe łatwo sie wydaje.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat