metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
janusz ~janusz (Gość)21.08.2013 14:26

ja tam nie glosuje...nie zalatwiam nikomu zadnych stolkow....

00


paella ~paella (Gość)21.08.2013 17:34

Jak nie szkoda pieniędzy na to referendum-żenada ,pod Biedronką Pan zbierający podpisy prawie porwał mi bluzkę próbując namówić mnie do złożenia podpisu-NIE GŁOSUJĘ ,NIE IDĘ, NIKT I NIC TEGO NIE ZMIENI...

00


swojak ~swojak (Gość)21.08.2013 18:35

I ja nie zamierzam marnować czasu na to referendum. W niedzielę po Bożemu, do Kościółka trzeba z rodziną iść, na spacer i na rower z dzieckiem. I jak stwierdził premier, nie pójście na referendum, to też "demokratyczne wyrażenie swojego aktu woli". I mądrze powiedział.

00


wyborca ~wyborca (Gość)21.08.2013 19:59

Trzeba iść- bez względu na to, jak się zagłosuje, zeby potem nie narzekać że "ktoś kogoś wybrał"

00


martens ~martens (Gość)21.08.2013 20:59

"swojak" napisał(a):
I jak stwierdził premier, nie pójście na referendum, to też "demokratyczne wyrażenie swojego aktu woli". I mądrze powiedział.


niech twój płemieł lepiej wróci do malowania kominów.

00


fala ~fala (Gość)21.08.2013 21:54

ja pojde oddac glos na siebie hehe :D lepiej isc i oddac zamazaną karte :d

00


Robol na magazynie ~Robol na magazynie (Gość)21.08.2013 23:07

Ja nie idę, będę w pracy na zmianie w systemie 12h, a prawo mnie nie obejmuje:
"Głosować za pośrednictwem Poczty Polskiej lub pośrednika mogą wyborcy niepełnosprawni, a także osoby, które ukończyły 75-ty rok życia".

00


martens ~martens (Gość)22.08.2013 06:00

"fala" napisał(a):
ja pojde oddac glos na siebie hehe :D lepiej isc i oddac zamazaną karte :d


na swojego psa oddaj,dali dowód osobisty, ale chyba niedojrzałej osobie.

00


treba zagłosować ~treba zagłosować (Gość)22.08.2013 15:20

Trzeba iść na referendum, określić się i jednej bądź drugiej stronie zamknąć usta!

00


logika ~logika (Gość)24.08.2013 12:49

Ja nie idę na referendum, wybory będą za rok i wtedy mieszkancy będą mieli prawdziwą możliwości oceny prezydenta, ale przede wszystkim będą mieli możliwość poznania kandydatów na jego miejsce. Będzie prawdziwy wybór, a nie kupowanie kota w worku. Teraz nawet nie wiadomo kto miałby zająć to stanowisko!

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat