metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
wkurzony ~wkurzony (Gość)19.11.2014 11:21

Sciągać inwestorów do Piotrkowa,przygotować tereny dla nowych inwestycji,jeżeli nie zmniejszać to chociaż nie podwyższać podatków.
Skończyć w końcu z rewitalizacją Starówki i tymi 4 kulturami
jak do tej pory wydało się tyle pieniędzy i chyba podstawowe pytanie,ile przybyło za to miejsc pracy?
Dobry gospodarz najpierw myśli,żeby było gdzie mieszkać i mieć dobrą pracę,a póżniej zabiera się za wyposażanie swojego domu/miasta/.

123


gość niepełnosprawny ~gość niepełnosprawny (Gość)19.11.2014 12:00

Brakuje pracy dla osób niepełnosprawnych ale normalnej siedzącej pracy bo nie każdy może harować fizycznie na stojąco. W tym mieście nie ma miejsca dla osób takich jak ja. Mam chore nogi, chodzę ale znalezienie pracy siedzącej dla mnie graniczy z cudem. Pan Prezydent nie myśli o takich ludziach jak ja!

50


gość 10 ~gość 10 (Gość)19.11.2014 12:05

Nie ma ciekawych darmowych imprez kulturalnych dla dorosłych ani dla dzieci w wieku 6 lat. W dawnej Hawanie coś się zawsze działo. Były bajki dla dzieci za grosze a w Heliosie są za drogie bilety. Aby pójść 3 osobową rodziną do kina trzeba mieć niecałą stówkę.

52


gość 5 ~gość 5 (Gość)19.11.2014 12:15

A czy dla ludzi jest zorganizowany darmowy Sylwester w Piotrkowie? Nie każdego stać na pójście na salę.

63


Piotrkowianin Piotrkowianinranga19.11.2014 16:07

"gosc-niepelnosprawny" napisał(a):
Mam chore nogi, chodzę ale znalezienie pracy siedzącej dla mnie graniczy z cudem. Pan Prezydent nie myśli o takich ludziach jak ja!

A na wyborach byłeś, czy nie?
A teraz propozycja ode mnie - mały sprawdzian skuteczności prezydenta, który kiedyś twierdził, że dba o "estetyzację miasta":
Proszę wyciąć w końcu uschnięty od co najmniej roku świerk przy ul. Żeromskiego róg Próchnika:
http://iv.pl/images/20124700608305905917.jpg
Myślę, że tydzień czasu wystarczy.

54


[pobipo[ ~[pobipo[ (Gość)19.11.2014 16:46

praca, praca, praca i jeszce raz praca dla Piotrkowian, to temat najwazniejszy

91


gggg ~gggg (Gość)19.11.2014 16:57

Będziemy jedli asfalt z wyremontowanych ulic i nowe elewacje z budynkow

54


szczery ~szczery (Gość)19.11.2014 17:09

Tak, już po nowym roku zobaczymy kolejne podwyżki podatków, które skutecznie odstraszy i inwestorów i młodzież.
Wymarłe miasto emerytów i pisowców.
Ciekawe kto będzie na Was robił za kilka lat, zdechniecie z głodu!!!

54


optymista ~optymista (Gość)19.11.2014 17:27

Kochani Przyjaciele, którzy macie powyborczego kaca, wiecznie niezadowoleni i szczerze oburzeni wynikami wyborów, jeśli chcecie poprawić swój los i innych mieszkańców naszego kraju i miasta , to mocno stuknijcie się w główki, a następnie weźcie się za tych pseudo polityków z PO, którzy tak beznadziejnie rządzą tym krajem od 7 lat. Tylko wtedy będą nowe miejsca pracy , inwestorzy itp. Więc do roboty dziarscy krytykanci.Ole!

54


kolanko ~kolanko (Gość)19.11.2014 17:29

Zobaczyć minę Rozpendkowej i Pampucha po wyborach, bezcenne.

34


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat