metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
jak zawsze ~jak zawsze (Gość)18.05.2015 12:41

Nie wie co mówi, chyba pomyliły mu się miasta.

41


vivien ~vivien (Gość)18.05.2015 11:15

a skoro ja sobie przez takiego smart fona zapłacę i niech będzie , że stałam 45min... zaoszczędze wtedy 25 groszy, wrócę sobie spokojnie do swojego auta a tam mandat???? i co wtedy? jeżdżenie załatwianie i odkręcanie tego całego cyrku? ktoś mi za paliwo zwróci i za czas na załatwienie tego? no bo generalnie mogłam być wtedy w pracy np, ale musiałam wziąć wolną godzinę po to aby to odkręcić ktoś mi za to zapłaci???

110


gosc ~gosc (Gość)18.05.2015 12:36

Jak nazywa się ta aplikacja?

20


Edek ~Edek (Gość)18.05.2015 13:41

Ale w Piotrkowie nie wszyscy mają smartfony, to chyba nie o Piotrków tu chodzi.....

31


kobieta ~kobieta (Gość)18.05.2015 16:14

Od ponad roku parkuje z Mobilet i nigdy nie było z tym żadnego problemu.

10


Dzenny ~Dzenny (Gość)18.05.2015 17:13

Witam parkometry to okradanie nas mieszkańców, władze znalazły złotą kurę która znosi złote jajka, tak ogromne dochody wpływają do miasta 17 tyś tygodniowo gdzie takie pieniążki można znaleźć a dlaczego firma kontrolująca jest nie z naszego miasta, a panie kontrolujące dlaczego latają po mieście nawet kiedy pada śnieg czy deszcz ponieważ władze są pazerne ciągle im mało. A władza tylko karty niepełnosprawności sobie wyrabiają, tylko na jakie schorzenia.Pozdrawiam wieże że i na was przyjdzie pora państwo Radni za tak ciekawe pomysły.

31


Dzenny ~Dzenny (Gość)18.05.2015 17:19

Moja propozycja aby zdenerwować tych co zarabiają na nas to kupujcie bilety, a zobaczycie jak spadnie dochód dla miasta nie będą mieli wpływów z zawiadomień a na tym najwięcej zarabiają.

00


Tomek Mikulski Tomek Mikulskiranga18.05.2015 18:09

Oczywiście, że o Piotrków chodzi. Aplikacja - Mobilet.
http://www.projekt-parking.com/BSPP/spp-piotrkow.html

00


Isiaczek Isiaczekranga18.05.2015 19:21

Czy w strefie płatnego parkowania jest dostępne miejskie wifi? Co to za oszczędność, skoro trzeba zapłacić za zużyty transfer? Z tego co się orientuję z darmowego internetu można korzystać jedynie w rynku, a tam parkować nie wolno. A jeśli to działa tak jak te parkomaty, to wiecie co możecie sobie zrobić z tymi rzekomymi udogodnieniami :)

30


Lesina23 Lesina23ranga18.05.2015 16:52

Hmm A jak panie które robią kontrole biletów parkingowych będą wiedzieć że opłacam w ten sposób?

40


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat