metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ania aniaranga31.07.2015 07:22

Nikt nie pomógł tej pani? Nikt nie ustalił przyczyn? No to nieładnie :(
:P :P :P

40


turysta ~turysta (Gość)31.07.2015 09:05

Ciekawe w jaki sposób? Najpewniej zapylił ją jakiś turysta a teraz zgania na wodę.

30


gość ~gość (Gość)31.07.2015 11:25

Zaczyna się od rana...za grube mam kolana...dodaj sobie otuchy, kochaj siebie co dna , odpędź swoje złe duchy to już najwyższy czas..

40


JA ~JA (Gość)31.07.2015 11:37

Moja siostra wynajmuje pokoje,domki nad morzem.
Ostatnio odebrala telefon.Pytaniom nie bylo konca.
Ok,przeciez nikt nie pojedzie w ciemno,wiec logiczne.
Jakie jest lozko do spania pani dopytuje.
Wersalka na dwie osoby, mowi siostra.
I ostatnie pytania zwalajace z nog.
Czy moze Pani zmierzyc ja i podac wymiary,bo tata wazy 90 kg i nie wie czy z mama sie na niej zmiesci.
Na co siostra wziela miarke i zaczela mierzyc... Mowi 135 cm szerokosc.A to sie nie zmieszcza pada odpowiedz...
Po rozmowie... :)

41


piotrkowianka2 ~piotrkowianka2 (Gość)31.07.2015 11:39

Ludziom nie dogodzi - jeżeli ktoś musi mieć luksusy a nie stać go na nie to niech nie oczekuje że za parę groszy będzie miał Kanadę. A jak się wyjeżdża i chytrzy to trudno oczekiwać pełnego wypasu.

50


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)31.07.2015 21:00

Cytuję:
Zdarzały się pretensje do organizatorów wczasów na zbyt wysoką temperaturę ( w Egipcie, w lipcu!), na niewłaściwy piasek na plaży (klient spodziewał się takiego jak nad Bałtykiem, a był żwir) (...) Tylko kto miał pomóc jednej Polce, która po powrocie do kraju złożyła skargę do biura podróży na wodę w jednym z włoskich basenów? Właśnie woda miała być przyczyną ciąży, w która zaszła po pływaniu w basenie.


Szkoda, że tacy idioci wyjeżdżają tylko na wczasy, a potem wracają. Naprawdę, wielka szkoda, że nie wyjeżdżają na stałe.

20


Zanzi ~Zanzi (Gość)31.07.2015 12:40

Cytuję:
Właśnie woda miała być przyczyną ciąży, w która zaszła po pływaniu w basenie.

Ciekawe, jakim stylem pływała ;)

30


DżagaRaga DżagaRagaranga01.08.2015 01:42

Ja na wakacjach miałem zakepasowate jądro.

12


Loren ~Loren (Gość)02.08.2015 17:21

W moim przypadku było za dużo pająków w pokoju

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat