metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Piotrkowianin2 ~Piotrkowianin2 (Gość)07.07.2014 09:21

Ja już powiedziałem w PSM, że mnie to wali, nie będę brał urlopu w pracy specjalnie po to, żeby jechać po pieniądze, miałem płacić tam,więc wszystko zapłaciłem, niech teraz sami sobie pieniądze odzyskują, ja się wywiązałem z czego musiałem.

70


broda ~broda (Gość)07.07.2014 09:28

Cytuję:
Te pieniądze ZDiUM odda indywidualnie spółdzielcom, a przyjmie (bądź już przyjął) zbiorczą wpłatę od spółdzielni - niestety z karnymi odsetkami.

Z karnymi odsetkami? Przecież to kpina z ludzi i złodziejstwo - nich płacą ci co nawarzyli tego piwa. Jak można pobierać odsetki od wpłat w terminie - może UOKiK tym by się zajął. I jeszcze ZDiUM chce trzymać na oprocentowanych kontach i zarabiać - mimo że dostali dodatkowe pieniądze na kontrolę, sprzęt i utrzymanie pracowników. Kontroli ich jeszcze nie widziałem na oczy.

Komentarz był edytowany przez autora: 07.07.2014 09:31

42


Yeti ~Yeti (Gość)07.07.2014 09:51

Odsetki powinni pokryć członkowie Zarządu Spółdzielni z własnej pensji, ponieważ to oni "naważyli tego piwa".

90


taki jeden taki jedenranga07.07.2014 14:01

Cytuję:
Te pieniądze ZDiUM odda indywidualnie spółdzielcom, a przyjmie (bądź już przyjął) zbiorczą wpłatę od spółdzielni - niestety z karnymi odsetkami.


Tak mi się jakoś przypomniał zakup przez miasto działki od PSM za - cóś tak cirka ebałt, 800k ...

30


Homer ~Homer (Gość)07.07.2014 16:11

W Spółdzielni Słowackiego od razu pobierał opłaty i nie ma bałaganu. No ale przecież PSM musi być "mądrzejsza". Nie chciała opłat pobierać to niech teraz biegają za pieniędzmi spółdzielni. Niech biega ten kto uparł się, że pieniędzy nie przyjmie. Ja nigdzie chodzić nie zamierzam. Mam pismo ze spółdzielni, że pieniędzy nie przymują więc w ostateczności nawet do sądu mogę iść.
Następnym razem nie będą z ludzi idiotów robić.

71


xx ~xx (Gość)07.07.2014 21:45

Rzygać się chce jak człowiek to czyta. Pewnie oglądaliście Upadek z Michaelem Douglasem. Właśnie teraz czuje się jak główny bohater tego filmu. Robią z ludzi idiotów i to w majestacie prawa. Jeżdżą po nas jak po łysych kobyłach i jeszcze z bezczelna i z głupawą miną mówią o odsetkach. Ktoś w końcu nie wytrzyma i zamiast popełnić samobójstwo weźmie giwerę i przejdzie się po urzędach.

42


Spółdzielca ~Spółdzielca (Gość)07.07.2014 22:52

Bałaganu narobili prezesi, a nie spółdzielnie i członkowie. Arogancja i zarozumialstwo prezesów doprowadziła do tego, że prezydent wydał decyzję zobowiązującą prezesów do zapłaty według stawki 12 zł/osobę miesięcznie /jak za odpady nie segregowane/. Do tego doszły odsetki!Członkowie spółdzielni wnosili opłaty na konto ZDiUM.W ciągu 8 miesięcy spółdzielnie nadpłaciły po kilkaset tysięcy złotych. Łatwo policzyć: liczba mieszkańców w spółdzielni x 12.00 zł x 7 miesięcy + odsetki! Te koszty powinni ponieść członkowie zarządów spółdzielni.Za głupotę i zarozumialstwo prezesów nie mogą być karani zwykli spółdzielcy! O tym powinniśmy wiedzieć i powinniśmy prezesów rozliczyć.

60


oszukany ~oszukany (Gość)08.07.2014 10:22

Prezesi ze swoich wielkich wynagrodzeń i rady nadzorcze, które na ten proceder ze śmieciami pozwoliły, powinni pokryć odsetki. Spółdzielcy nie są niczemu winni. Spółdzielcy powinni złożyć pozew zbiorowy do sądu o ukaranie zarządów spółdzielni.Dowody na łamanie prawa przez prezesów są ewidentne: pisma wysyłane do nas o płatnościach indywidualnych za śmieci i potwierdzenia naszych wpłat. Nie można dłużej tolerować "sobiepaństwa" prezesów spółdzielni.

60


mieszkaniec ~mieszkaniec (Gość)08.07.2014 12:40

A to banda skończonych nieudaczników!
Ja NIGDZIE nie będę za tym chodzić. Wszystkim też tak radzę. Sami niech oni teraz naprawiają to, co spieprzyli. To dopiero banda...

60


pytek ~pytek (Gość)08.07.2014 12:53

nadgorliwość jest gorsza od czegoś tam - tak nieśli te 5 lub 10 złotych - prawie w zębach - puk! puk!

30


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat