metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Halina ~Halina (Gość)23.01.2024 12:13

Jest mi przykro że to tak wygląda. Prócz zaproszonych gości w liczbie 40 osób na sali pustki. Dosłownie kilka przypadkowych widzów. Dyrektorze dlaczego to tak wygląda? Przecież mieszkańców sa tysiące. Może przeciągająca sie ceremonia lub bezsensowne nie przygotowane przemówienia i w koło powielane zwroty doprowadzaja do nudności. Wójt gadający bez sensu, przewodnicząca wcinająca sie w słowa wójta. Tak trudno się przygotować i napisać coś i przeczytać? Jestem zniesmaczona zachowaniem dyrektora. Dramat i jeszcze raz dramat. Zwroty do dorosłej osoby "pani Marysiu" jakby to było małe dziecko, wyrywanie mikrofonu nagminne. Robienie z siebie błazna nie przystoi dyrektorowi. Brak elementarnego wychowania i obycia powoduje że to co widziałam jest nie do obrony. Radzę przejść sie do innych domów kultury i rzeczywiście zobaczyć jak wygląda kultura a nie jej substytut. Życzę większej refleksji wójtowi i dyrektorowi.

21


do Pani Halinki ~do Pani Halinki (Gość)24.01.2024 12:25

Ja zrozumiałam Pani wypowiedź w ten sposób, że jest kolokwialny poziom kultury i się z Panią absolutnie zgadzam. Mniejsza o zdrobnienia. Pozdrawiam.

10


GOŚCIE ~GOŚCIE (Gość)25.01.2024 21:54

"Weźta" się za robotę, hejtowac każdy potrafi, robić nie każdy. Tylko propagowanie nienawiści potraficie robić. Dalej zostawie to bez komentarza.

10


Sebastian ~Sebastian (Gość)23.01.2024 23:40

Dobrze jakby mieszkańcy mieli wpływ na nominacje i wybór zasłużonych dla Gminy Wola.

10


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)25.01.2024 17:33

A ja napiszę tak.
Roman jest chyba jedyną osobą, która ma kompetencje i doświadczenie jakiego nie ma nikt w prowadzeniu rzeczowo gminy. Bardzo to niektórych boli, ale cóż im poradzić, już tak mają.
Widać też ból w oczach co niektorych, że GOK rozszerzył działania, których wcześniej nie było. Najlepiej narzekać, krytykować, hejtować a samemu nic nie robić.

11


dobra znajoma ~dobra znajoma (Gość)27.01.2024 22:25

Gratuluję z całego serca nagrodzonym a w szczególności Pani Alince i Pani Krysi, które na to wyróżnienie zasłużyły swoim talentem, skromnością, taktem oraz wielką kulturą osobistą. Nie będę się wypowiadała natomiast na temat osób powiązanych politycznie i karierowiczów, ponieważ nie oni byli bohaterami tej uroczystości. Proszę nie nawiązywać przy każdej okazji do wyborów, bowiem nie wszystkich to interesuje.

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat