metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
martens ~martens (Gość)22.06.2013 11:20

Cytuję:
tłumaczy Jarosław Bąkowicz, kierownik Biura Prasowego Urzędu Miasta w Piotrkowie.


rząd ma jednego rzecznika prasowego a chojniak kierownika i całe biuro polityczno-prasowe.
Weź sie bąkowicz za uczciwą prace,pasożycie jeden.

00


sklave sklaveranga22.06.2013 11:40

Remont POW bez uwzględniania nowej siedzibie Starostwa jest bezcelowy. No tak każdy o tym wie tylko nie ci z Unii.
A czekać nie można bo na dotacji pasie się urzędniczy stan.
Tak na marginesie co się dzieje z budową nowego pawilonu handlowego plus nowe stanowiska dla autobusów PKS. Projekt wykonano, biuro projektowe zgarnęło kasę i to wszystko??
Ta ulica już od dawna umarła, miasto ją dobiło wprowadzając płataną strefę parkowania dla marnych paru groszy wątpliwego zysku dla miasta. Niestety nie widzimy rozdań pod zielonym stolikiem.....ale one zasilają prywatne konta.
Ile zarobili prezydent, wiceprezydenci, starosta, przewodniczący rady Piotrkowa Trybunalskiego w 2012 roku???Oświadczenia majątkowe
http://sklave.manifo.com/polityka

00


CockS CockSranga22.06.2013 12:34

A ja mam gdzieś te trawniki, bo co mi po nich jak ledwo by powstały i już chamy z pieskami srającymi na lewo i prawo zrobiły by z nich pole minowe, więc po co inwestować w trawnik który ma robić za kibel dla kundli i ich walniętych właścicieli? Lepiej taką kasę wydać na remont dróg... hmmm haha wiem nie realne xD

00


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)22.06.2013 13:03

"sklave" napisał(a):
Tak na marginesie co się dzieje z budową nowego pawilonu handlowego plus nowe stanowiska dla autobusów PKS. Projekt wykonano, biuro projektowe zgarnęło kasę i to wszystko??


No właśnie, były takie świetlane plany... I co z tym?

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga22.06.2013 15:44

A ta buda z kurczakami na trawniku to na czyim gruncie stoi? Tak czy inaczej, wygląda to jak w jakimś państwie afrykańskim.

00


nobody ~nobody (Gość)22.06.2013 15:44

"CockS" napisał(a):


no prawdę prawisz koleszko ...

00


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)22.06.2013 16:33

"Piotrkowianin" napisał(a):
Tak czy inaczej, wygląda to jak w jakimś państwie afrykańskim.


Bo to zapewne jest dowód na globalne ocieplenie :)

00


jajaja ~jajaja (Gość)22.06.2013 20:16

Każde zdjęcie na portalu jest podpisane, wielka twórczość i autorstwo kuźwa. A artykuły o Janie Dziemdziorze same się piszą! Żaden nie jest podpisany.

00


opi ~opi (Gość)22.06.2013 22:43

zanim się coś skrytykuje to wypadałoby wcześniej zapytać a nie wyskakiwać z takimi pytaniami pod publiczkę

00


Pietrek Pietrekranga23.06.2013 09:45

"jajaja" napisał(a):
A artykuły o Janie Dziemdziorze same się piszą! Żaden nie jest podpisany.

bo sam sobie pisze to po co podpisywac

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat