metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
resed resedranga28.04.2015 10:48

A mnie zawsze najbardziej podobają się te ruiny stojące przy wyremontowanych ulicach. Dają taki swojski, piotrkowski urok.

100


mom ~mom (Gość)28.04.2015 10:36

Oznakowanie jest już prawidłowe ...................... rozumiem, że mamy 28 kwietnia i otwarto już ul. Woj. Polskiego ........ a może musi być odbiór komisyjny no i oczywiście wianek i "glajch" ............

21


qwerty ~qwerty (Gość)28.04.2015 09:00

An, a jak ludzie mieli dojechać do swoich domów?

30


mi-hau ~mi-hau (Gość)28.04.2015 13:27

Często przechadzam się z Zalesickiej do Focus Mall na seans do kina. Zastanawiam się teraz jaką trasę wybrać, żeby przejść się nową trasą Wojska Polskiego...Pszemeq co sugerujesz?

22


okok ~okok (Gość)28.04.2015 13:36

udało sie otworzyć.... no jakie to było trudne

70


wiosna ~wiosna (Gość)28.04.2015 11:29

To, że się pomylili to jedno, drugie to to, że pasy na Wojska Polskiego namalowane są niechlujnie, krzywo i byle jak. Nie wiem dlaczego odebrano takie malowanie?

80


~PT ~~PT (Gość)28.04.2015 10:39

A dlaczego nie ma zdjęć z panem prezydentem z otwarcia? Z każdej imprezy były, a tu prezydent przyjechał na próżno?

81


Dąbrowski do Mickiewicz ~Dąbrowski do Mickiewicz (Gość)28.04.2015 09:25

Widać, że nikt nie myślał na etapie projektowania i nikt tego nie sprawdził. Kolejna inwestycja gdzie byle było, byle szybko i byle się wykazać ze coś zrobione. Te pasy to przecież podstawa komunikacji, to jest najważniejsze dla mieszkańców. Podobnie namalowane są pasy na skrzyżowaniu Kostromskiej z Wojska Polskiego. Wprowadzają w błąd kierowców, którzy prawidłowo ustawiają się na światłach po prawej stronie jadąc na wprost od strony Łódzkiej

93


ciekawy ~ciekawy (Gość)28.04.2015 16:40

Tak nijak oddano tę ulicę.Przyspieszenie terminu pewno zaskoczyło władze i nie zdążyli zaplanować festynu.A ja czyniłem przygotowania żeby być na imprezie.

82


fajnie ~fajnie (Gość)29.04.2015 05:06

Fajnie ze wreszcie wyremontowali ta okropną nawierzchnie, mam nadzieje tylko ze stan jej taki pozostanie dlugo i nie rozpadnie sie po roku czasu.... Na poprzedniej praktycznie nie dalo sie jezdzic...... Teraz niech sie biorą zaaleje kopernika bo tam niedlugo nie bedzie po czym jezdzic

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat