metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
xyz2 ~xyz2 (Gość)20.06.2015 15:55

To oboje jechali w tym samym kierunku? (od strony Rozprzy - w kierunku Piotrkowa)

40


jarek7676 ~jarek7676 (Gość)20.06.2015 17:03

szkoda dziecka widziałem jak helikopterem zostało przetransportowane i w cięnżkim stanie jest ale jakim cudem nie załuwarzył jej poślizg

16


gość ~gość (Gość)20.06.2015 16:56

Dziecko jest w cienszkim stanie widziałem jak zabierali jom helikopterem szkoda i niech wyzdrawia szybko ale niewiem jak nie mukł zobaczyć dziecka ten gosciu .

216


bezimienny ~bezimienny (Gość)21.06.2015 00:37

Naprawde szkoda dziewczyny.Ale normalnie wieś z takim słownictwem i pisownią to trzeba chyba się do przedszkola wrócić a potem dopiero do podstawówki.Gratuluje elokwencji i wykształcenia

42


dotchła pani wózku ~dotchła pani wózku (Gość)21.06.2015 09:11

Pewnie sie śpieszył na dni Rozprzy.

310


gimbaza ~gimbaza (Gość)21.06.2015 07:37

Bo jeździć to "trza umić"

66


krisu ~krisu (Gość)20.06.2015 16:53

Na CB inni kierowcy mówili,że koleś ostro grzał przez Rozprze w kierunku Piotrkowa.

50


arleta ~arleta (Gość)22.06.2015 08:50

masz racje policmajster źle stanął to trzeba było go rozjechać no i oczywiście jeszcze mandat mu za to dać, że się na przystanku zatrzymał i najlepiej tej dziewczynie też. jeśli mówimy już o ukaraniu kogoś to pamiętajmy, że kierowca powinien trzymać się swojego pasa ruchu i jechać z dostosowaną do otoczenia i warunków prędkością. a tak w ogóle to ja bym jeszcze tego kierowce co od Piotrkowa jechał jakimś narkotestem przebadała bo to co się dzieje w dzisiejszych czasach to jakaś masakra na klatkach tylko puste dilerki leżą a młodzi ludzie albo upaleni albo naćpani dosłownie....

44


wiejski prymityw ~wiejski prymityw (Gość)22.06.2015 14:29

a to piotrków taka wielka metropolia jest ze na ep sama szlachta jeździ? wypadki są były i niestety będą! powodują je osoby z miast mniejszych i większych a także ze wsi. co to za jakas wojna między ep i epi??? skoro między piotrkowem a najbliższą wsią jest może 2 km... taka straszna różnica??? a co do wypowiedzi epkiller to musze przyznac ze swoim wpisem sam zaprezentował swój poziom i kto tu jest chamem....?

60


mariola 80 (gość) ~mariola 80 (gość) (Gość)22.06.2015 18:03

Ludzie ,znam tego sprawce osobiście,dusza człowiek,wiec przestańcie sądzić wszystkich jedną miarą (myślę żę policja przebadała go na narkoteście i z pewnością był czysty).
Każdy kto jest kierowcą nie wie co go jeszcze w życiu czeka , chroń nas boże od takich sytuacji,ale niestety czasami nie mamy na to wpływu.
Są losowe zdarzenia ,zasłabnięcie np. każdego może spotkać i nikt nie wie jak się to skończy. Chłopak ma sumienie i mam nadzieję ,że jakoś sobie poradzi z tym ciężarem, naprawdę życzę obojgu powrotu do zdrowia fizycznego jak i psychicznego. Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i wszyscy znamy wartość ŻYCIA!

71


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat