metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
adaś ~adaś (Gość)06.10.2016 08:46

Autobusem taniej jechać a nie urzędasy się limuzynami rozbijają za nasze podatki.

115


mom ~mom (Gość)06.10.2016 08:49

Limuzyna prezydencka ? ............. kto nią jechał, urzędniczki ? dziwne ? ? ? ......... oj przepraszam, a może jechała Pierwsza Dama Piotrkowa Pani Prezydentowa na zakupy .................

165


kolooo 23 ~kolooo 23 (Gość)06.10.2016 09:03

ludzie, jak wy wszystkiego innym zazdrościcie. jest prezydentem to niech sie wozi nawet helikopterem. kazdy może kandydowac a nie potem psioczycie że żona jeździ na zakupy i żeauto za nasze podatki. jak nie pasuje to za granice wyjechac gdzie jest inne prawo i inni rządzący

511


Fatal Fatalranga06.10.2016 09:19

Pewnie za wolno ruszyli ze skrzyżowania... Wszak w Łodzi mimo większej ilości aut korki na skrzyżowaniach są mniejsze. Wypadek? To był zamach ale na płynność jazdy przez krzyżówkę... Bo z jakiej paki Łódź ma mieć lepiej zestrojoną sygnalizację świetlną niż podwórko Pana Ch..

80


mieszkanka PT ~mieszkanka PT (Gość)06.10.2016 09:26

ooooo jaka szkoda.... ale myślę, że oliwa żywa i takie tam, szkoda było Prezydentowi na dowóz dzieci niepełnosprawnych , to też się nie powoził, podobno na urlopie, więc nawet jazdy próbnej nie miał... :)

92


sklave sklaveranga06.10.2016 09:47

No a co na to Macierewicz? Nie był to czasami zamach?

169


pt ~pt (Gość)06.10.2016 10:12

Z treści wynika, że kolizja z tytułu wypadek, trzeba się zdecydować.

91


Utuś ~Utuś (Gość)06.10.2016 12:18

Pojęcie kolizja czy wypadek jest w kodeksie drogowym WIĘCEJ staranności.

50


jajcarz ~jajcarz (Gość)06.10.2016 09:14

Widać że redagujący tą informację jest megalomanem podając w ten sposób krótką informację, porównując nasz kochany Piotrków do NYC, lub przynajmniej stolicy kraju, Warszawy. Limuzyna prezydencka to normalny Peugeot z taśmy produkcyjnej, a flota prezydencka to w/w Peugeot w ilości sztuk jeden. Myślę że moje wypociny niestety nie znajdą się na tym forum.

241


Polak lepszego sortu ~Polak lepszego sortu (Gość)06.10.2016 12:25

Ja nie wierzę, że to była zwykła kolizja! To mi pachnie próbą zamachu przez lewaków/Żydów/Niemców/masonów/wegetarian/rowerzystów/aborcjonistów...Mam nadzieję, że pewien poseł ziemi piotrkowskiej, niekwestionowany mąż stanu zechce zająć się i tym przypadkiem.

105


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat