metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
PT ~PT (Gość)28.10.2023 18:52

Miałam tam sytuacje że nadjechały cztery auta z każdej strony
iiiiii zonk

41


Kamcia ~Kamcia (Gość)28.10.2023 22:16

Ja natomiast miałam taką sytuację że na skrzyżowaniu stał Kot i patrzył na mnie i sama zgłupiałam a potem skręciłam w prawo bo łatwiej w prawo niż w lewo

14


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)28.10.2023 22:20

Kiepskiemu kierowcy to nawet rombek przeszkadza

112


yoga ~yoga (Gość)29.10.2023 16:55

Rownorzedne jest tez na Dabrowskiego z Roweckiego. I po co? Komu przeszkadzała Dabrowskiego z pierwszenstwem?

40


Egzaminator ~Egzaminator (Gość)28.10.2023 20:39

Polecam oddać prawo jazdy i przystąpić do ponownego egzaminu na prawo jazdy.

85


Inżynier budownictwa ~Inżynier budownictwa (Gość)28.10.2023 20:18

Należy bezwzględnie i jak najszybciej przywrócić zasady pierwszeństwa na tym skrzyżowaniu. Należy zmierzyć natężenia pojazdów na każdym wlocie i zgodnie z tym ustalić zasady pierwszeństwa (pierwszeństwo na najbardziej uczęszczanych kierunkach). Obecne rozwiązanie jest niebezpieczne i prowadzi do wymuszeń pierwszeństwa, ponadto skrzyżowanie ma przesunięte wloty, co utrudnia widoczność i poruszanie się. Jest to jedno z wielu miejsc na piotrkowskich drogach wymagających gruntownej poprawy organizacji ruchu.

211


go?ć_tom ~go?ć_tom (Gość)29.10.2023 11:05

Witam. To skrzyżowanie to porażka. Znak stop to rozwiązanie. Ale władze wiedzą lepiej, to nie pierwszy wypadek na tym skrzyżowaniu. Mało co nie zginęły 3 osoby w tym małe dziecko.

33


go?ć_aaa ~go?ć_aaa (Gość)29.10.2023 09:35

Dodatkowo tam jest strefa ograniczenia prędkości do 30km/h, chyba z taką prędkością się nie poruszali.

110


Autorka ~Autorka (Gość)28.10.2023 23:30

Oczywiście przede wszystkim wina kierującej ale przyczyniło się do tego to że jest to skrzyżowanie równorzędne bo nie jest łatwe do pokonania. Wystarczyłoby polną zrobić droga z pierwszeństwem

411


Stefan W ~Stefan W (Gość)29.10.2023 08:21

Z tego miejsca chciałbym zwrócić uwagę na bierność policji wobec kierujących pojazdami z przyciemnionymi szybami bocznymi przednimi. Szczególnie Bardzo wielu Ukraińców tym się wyróżnia. Jest to nielegalne zawsze. Nie ma jakichkolwiek certyfikatów itp. Zróbcie coś z tym. Ja w swojej s mz 6000000 nie mam przyciemnionych bo często jeżdżę na zakupy do Wiednia i Berlina bo tu w Polsce jest słaby szoping, a nie lubię online zakupów. Tam policja tego nie toleruje. Ale tu na wsi W piotrkowie jak widzę nikomu to nie przeszkadza..,

112


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat