metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Hmmm ~Hmmm (Gość)22.11.2023 20:58

Na ktorego Krasickiego?Tego biskupa,czy tego komunisty?To może sporo wyjaśnić.

16


Anty patologia ~Anty patologia (Gość)22.11.2023 21:39

To gdzie Krzysiek się wychował arystokrata

50


Era ~Era (Gość)22.11.2023 22:10

Dlaczego nie podano że sprawca jest na EP?

06


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)23.11.2023 02:09

Nawet tam dochodzi do wypadku?

40


Robi ~Robi (Gość)23.11.2023 06:24

Przestańcie pierdzielić nie wiecie jak było to się nie mądrujcie

22


klaara ~klaara (Gość)23.11.2023 07:50

Tam notorycznie auta są zaparkowane na jezdni i 2 mijające się samochody nie mogą się zmieścić.

20


Rowerzysta ~Rowerzysta (Gość)23.11.2023 10:44

Ta drogą to jest nieporozumienie zawsze ciasno przejechać się normalnie nie da a jeszcze ta droga odchodzącą na ulicę Ściegiennego która jest dwukierunkowa a ledwo co się mieści tam jeden większy bus, aż dziw że tam nie było żadnej stłuczki .

30


Danka ~Danka (Gość)22.11.2023 20:26

Widać na zdjęciu mój balkon ale wcześniej były mniejsze dopiero co niedawno nam powiększyli i jest znacznie lepiej teraz bo wcześniej to tak ciasno było ale jestem dumna teraz bo taki mały jakby taras jest teraz bardzo mi się to podoba i latem to nawet całe dnie przesiaduje jak jest ciepło ale już od września jest trochę zimniej to jeszcze posiedzę w polarze i czapce ale już od października to nie wychodzę na balkon bo już jest za zimno i dopiero potem tak w marcu albo kwietniu wychodzę na ten balkon ale najpierw trochę go ogarniam mopem bo jest kurz i potem tak co tydzień też przetre trochę na mokro ogólnie jest bardzo miło tu mieszkać ale do rzeczy ten wypadek to naw nie widziałam bo akurat byłam w kuchni

38


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)23.11.2023 11:33

No i piękne przez nieuwagę tego posiadacza prawa jazdy spóźniłam się na rozmowę o pracę

24


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)23.11.2023 17:35

Widziałem, że kierująca, raczej nie dostosowała prędkości do panujących warunków (wąsko, ograniczona widoczność podczas wyjeżdżania z drogi podporządkowanej przez zaparkowane przy krawężniku pojazdy) ;)
Oczy dookoła głowy? również na drodze z pierwszeństwem.

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat