metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Redaktor Maj ~Redaktor Maj (Gość)12.01.2014 09:09

Darek, o telewizję się Balcerka pytałeś kiedy będzie Ciebie filmować?

00


Pietrek Pietrekranga12.01.2014 09:20

Coroczne żebranie czas zacząć.

00


cze ~cze (Gość)12.01.2014 09:26

Pizza o długości 1 m.? A jaka szerokość będzie. Znowu pewnie nie puścicie komentarza mojego. Dziennikarze

00


dag ~dag (Gość)12.01.2014 09:37

Cytuję:
Coroczne żebranie czas zacząć.


Się nie podoba to siedź w domu i narzekaj dalej.

00


Finalista wosp ~Finalista wosp (Gość)12.01.2014 09:39

Dobrze, że ukazał się choć ten artykuł. Od trzech tygodni było zapowiadane, że na oficjalnej stronie MOK zostaną przedstawione wszystkie fanty. Dzis jest dzień Finału - poza skromnym postem na jednym z portali społecznościowych - nic się nie ukazało. Piotrkowski sztab WOŚP nie dotrzymał słowa - nie uruchomił serwisu internetowego. A były zapowiedzi w Epiotrków, w radiu Strefa FM, w "Tygodniu"...

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga12.01.2014 10:28

"cze" napisał(a):
Pizza o długości 1 m.? A jaka szerokość będzie.

Szerokość około 7 cm, żeby producent za bardzo się nie wykosztował ;)

00


mol molranga12.01.2014 11:01

Brakuje kolacji z Biedroniem w restauracji "gryzę i połykam".

00


Finalista wosp ~Finalista wosp (Gość)12.01.2014 11:11

Szkoda, że pan prezydent Krzysztof i pan radny Rafał nie wystawili możliwości spędzenia ze sobą dnia za biurkiem - zalicytowałbym...

00


żółw ~żółw (Gość)12.01.2014 11:41

a ja mam dość orkiestry, teoretycznie mogę nie dawać do puszki, ale praktycznie muszę, bo będę przez cały dzień będę napadana przez wolontariuszy, których jest pełno i którym nie wolno odmówić, bo wtedy jestem zła. Nie przykleję serduszka, bo nie mam ochoty, też jestem zła i nagabywana. Jednym słowem muszę się podporządkować, a ja już nie chcę. Mam dość orkiestry... I tak naprawdę ile kosztuje zorganizowanie tych iprez, ile kosztują reklamy, obsługa medialna, puszki, wolontariusze ich opiekunowie itd.? a ile mamy z tego my przeciętni ludzie?

00


Finalista wosp ~Finalista wosp (Gość)12.01.2014 12:18

"zolw" napisał(a):
a ja mam dość orkiestry, teoretycznie mogę nie dawać do puszki, ale praktycznie muszę


Wrzuć po prostu drobną kwotę, nawet 50 groszy, i zajmij się swoimi sprawami. Albo - nie wrzucaj nic. Orkiestra nie jest po to, żeby ją lubić. Można jej nie lubić. Masz pełne prawo. Musimy to uszanować. Faktem jednak jest, że kupowany sprzęt się przydaje - pewnie dawno nie byłaś na oddziale położniczym... już samo badanie przesiewowe słuchu u noworodków jest cenną inicjatywą.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat