metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ares1 ~ares1 (Gość)29.09.2015 19:21

Może by tak podać liczbe głosów na poszczególnych kandydatów :)))

114


stop spadochorniarzom ~stop spadochorniarzom (Gość)29.09.2015 19:24

Stop spadochroniarzom. Ludzie, głosujcie na partię jaka wam odpowiada. Ale przynajmniej głosujcie na ludzi z tego regionu. Stop spadochroniarzom. Nie wybierajcie ludzi przywiezionych w teczkach, nie mających nic wspólnego z regionem, nie mieszkających tutaj, nie płacących tutaj podatków.

357


sklave sklaveranga29.09.2015 19:39

Inaczej nie mogło być zwyciężył Macierewicz Pierwsza Mina Rzeczypospolitej.
Film na http://sklave.manifo.com/galeria

107


PISowiotrkowanin ~PISowiotrkowanin (Gość)29.09.2015 19:47

bad zdrow w PiSowskim piotrkowie gdzie kandydat ktory 'wygrywa' jest z Warszawy, strasznie mi wstyd ze piotrkowiakom to co sie powie w kosciele wierza, eh wstyd mi mi ze jestem z piotrkowa :(

2111


Rycerz;-) Rycerz;-)ranga29.09.2015 21:47

EP trza Wam przyznać że macie swojego guru pewnie wiele dla Piotrkowa zrobił że ma takie poparcie :D możecie być pewni że EPI Wam go nie odbierze :P

122


myślący również ~myślący również (Gość)29.09.2015 23:11

Wszyscy spadochroniarze, taki jest ten nasz PiS. Niech jadą do Warszawy i tam się lansują.

121


Człowiek myślący. ~Człowiek myślący. (Gość)29.09.2015 19:22

Prawdziwy patriota, który słowem się nie sprzeciwił, gdy jego szefowie partyjni podpisywali Traktat Lizboński, przez który de facto mamy teraz ogromny problem z imigrantami. Ludzie zacznijcie myśleć, wymieńcie tych lawirantów na ludzi, którzy naprawdę chcą dobra Polski! 25 października tylko KORWiN!

1327


Obserwator  DWA ~Obserwator DWA (Gość)29.09.2015 22:55

Ciekaw,czy podczas robienia tego zdjęcia pan Antoni wiedział w jakim jest mieście.Przeciez od wyborów był w Piotrkowie TYLKO kilka razy pospacerowac po bazarze przy Modrzewskiego.Te zmknięte oczy uniemożliwiaja zanucenie piosenki CZY TE OCZY MOGĄ KŁAMAC???????????

173


Były kursant ~Były kursant (Gość)30.09.2015 08:49

Piotrków to jednak tragedia

121


Adamo ~Adamo (Gość)30.09.2015 09:26

Ciemnota w Piotrkowie coraz wieksza! Ręce opadają. Wstyd wśród inteligentnych ludzi przyznawać się , że jest się z Piotrkowa. Ja jeszcze rozumiem starsze panie , które całą swoją wiedzę o Świecie opierają na tym co im ksiądz powie ale młodsi?? Dramat! Sami sobie ludzie szkodzicie i tego nie widzicie. Czemu mądrzejszych od siebie nie posłuchacie? Wstyd się przyznawać do Macierewicza

141


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat