Ludzie dali sobie wmówić, że PSL to partia chłopska. Proszę powiedzieć, który z panów z powyższych fotek jest rolnikiem, wie co to są widły i grabie, umie się nimi posługiwać oraz cokolwiek się zna na uprawach itd. ?
Do loki a co już wiecie że będzie 24% jak w samorządowych bo pkw jeszcze nie wie jak będzie liczyć glosy bardzo ciekawe jak te sondaże akurat PSL łowi tak się rozjedzaja
Klimczak brnie do koryta,taka to natura pasożyta i nieroba,myśli ,że się dostanie,niech sobie weźmie młotek i wybije to ze łba.
Jedyna lista tworzona w oddolny sposób, teraz zlecieli się tu spadochroniarze i ich etatowi ujadacze którzy nie dostali się na listę i ujadają. Bardzo ich zabolało, że nie dostali się na listy mimo usilnych starań. A teraz pozostało tylko ujadanie w internecie......
Pani Małgosiu dziękujemy, że Pani wystartowała.Trzymamy kciuki.....
Pani Janowska, o raczej z tą Panią daleko nie zajedziecie. Po pierwsze, pojęcia nie ma co robi, nie zna się na swojej robocie, myśli tylko o sobie, już dwa razy ją zwalniali za mobbing, po drugie jest tak prosta i kompletnie sięga zera że przy najbliższym spotkaniu z inteligentnymi mieszkańcami da się poznać z tej "lepszej" strony. Kukiz i jego ludzie o pajace. Czekam jak wygra PiS, a za dwa lata ludzie wyjdą na ulicę. Ale wolę to od nierobów i kolesiostwa PO.
do znawcy
koleś nie wiem skąd ty jesteś, ale na pewno nie z branży o której piszesz.
do znawcy tematy: Z ciebie to prawdziwy ZNAFCA, a znasz się chyba tylko na anonimowym opluwaniu ludzi. Piszesz takie bzdury, że słabo się robi. Ale cóż takie uroki internetu każdy frustrat może się poczuć tutaj dowartościowany. A CV tej Pani to widziałeś jak przysłowiowa świnka niebo. Zapewniam cię, że niejedna osoba może o takim tylko pomarzyć.
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!