metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
mol molranga03.12.2013 10:21

Ile to ludzi dało się namówić do pracy za darmo. Widocznie 2.40 brutto/h to za dużo.

00


Do mol'a ~Do mol'a (Gość)03.12.2013 20:09

Może i masz rację, ale ten co był mądry to zdobył doświadczenie w tak młodym wieku i kontakty. To dużo daję, jeżeli są świadomi!

00


TOM ~TOM (Gość)03.12.2013 22:48

Myślę "molu" że życie jest bardzo przewrotne i obyś nie musiał nigdy potrzebować bezinteresownej pomocy od drugiego człowieka,z twojej wypowiedzi wynika że kasa jest dla Ciebie najważniejsza obyś na stare lata nie musiał płacić za każdą podaną szklankę wody i abyś nie trafił na takich materialistów jak Ty !bo czasami zwykłe dziękuje ma niesamowitą wartość . Pozdrawiam Cię i bądź zdrów jak najdłużej .

00


mol molranga04.12.2013 14:19

"TOM" napisał(a):
~TOM (Gość)
15 godzin temu, 22:48
Myślę "molu" że życie jest bardzo przewrotne i obyś nie musiał nigdy potrzebować bezinteresownej pomocy od drugiego człowieka,z twojej wypowiedzi wynika że kasa jest dla Ciebie najważniejsza obyś na stare lata nie musiał płacić za każdą podaną szklankę wody i abyś nie trafił na takich materialistów jak Ty !bo czasami zwykłe dziękuje ma niesamowitą wartość . Pozdrawiam Cię i bądź zdrów jak najdłużej .


Kasa nie jest najważniejsza ale jest ważna. Nie podoba mi się to co się z pieniędzmi wyprawia która pobierana jest od nas w różnych formach podatkowych. Jeśli byłyby wydawane zgodnie z ich przeznaczeniem nie byłyby potrzebne owsiaki i szlachetne paczki. Podoba Ci się jak dzieci ze szkół podstawowych uczyły się stać przy kasach i zbierają dary dla biednych? Uczy się w ten sposób dzieci żebrania jak cygany. Również pozdrawiam i życzę zdrowia.

Komentarz był edytowany przez autora: 04.12.2013 14:20

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat