metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
dzikun ~dzikun (Gość)12.09.2023 19:20

Tych "najważniejszych" totalnie skreślam,(dosłownie), tak starych jak i nowych "cyganów". A kogo wybiorę, totalnie nie wiem i to mnie bardzo martwi i niepokoi.

113


Przekonany ~Przekonany (Gość)13.09.2023 10:30

Konfederacja przepchnie projekt Banasia, żeby NIK był prokuraturą i rozliczy rządy PiS i PO. Trzeba na nich głosować!

34


go?ć_piotrkowianka ~go?ć_piotrkowianka (Gość)13.09.2023 12:06

Mówta i róbta co chceta, ale ja uważam, że z tej plejady politykierów aby w Polsce zmienić wreszcie ten panujący do tej pory układ należy głosować na Konfederację, która zewsząd jest łajana przez pozostałe partie i partyjki, ponieważ widzą w niej przeciwnika dostania się ich do parlamentarnego korytka. Jeśli bowiem nie, to nadal będzie tak jak jest i jak było.

11


abc ~abc (Gość)13.09.2023 14:06

A kto z nich jest za dwukadencyjnością Sejmu?

30


ja ~ja (Gość)12.09.2023 12:14

Głosować na nich??? A ilu z nich popierało rozrzutną (żeby nie powiedzieć: złodziejską) i antydemokratyczną politykę rządu w sprawie tzw. covidzika? Do wora z nimi wszystkimi!

2615


.... ~.... (Gość)12.09.2023 12:41

Głosuj na p.LORKA to nasz poseł z Piotrkowa trybunalskiego on coś dla Piotrkowa i okolic robi nie tylko gada.

2344


Tvpis ~Tvpis (Gość)13.09.2023 12:52

TVP przegrała proces w trybie wyborczym z Bezpartyjnymi Samorządowcami. Ugrupowanie pozwało telewizję publiczną za pomijanie ich w materiałach politycznych i sondażach. Zarzucili TVP celowe wprowadzanie wyborców w błąd. Sąd podzielił zastrzeżenia Bezpartyjnych Samorządowców. TVP ma zamieścić sprostowanie i przeprosiny w głównym wydaniu "Wiadomości".

81


Wyborca z Piotrkowa ~Wyborca z Piotrkowa (Gość)13.09.2023 10:33

Marjan dobrze gada. Trzeba na Konfederację głosować, żeby wreszcie się coś zmieniło. Wolicie dziadk Antka, który jest od zawsze? Albo SBka Wołoszańskiego?

712


Wyborca ~Wyborca (Gość)13.09.2023 16:06

U was jest cenzura to jesteście poglądów organizacj przestepczej pis? Przyjdą czasy że pójdziecie do lamusa

41


nie ~nie (Gość)13.09.2023 20:19

Niektórzy już teraz pół bańki miliona rocznie zarabiają i mają na duże banery - takie na całą stodołę! To ciekawe ile będą chcieli tam zarabiać

70


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat