metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Piotrkowianin Piotrkowianinranga18.06.2014 11:29

"Gosc12" napisał(a):
Najpierw wsadzą dąb, potem Stasia

Tak mi się skojarzyło: "Najpierw zaszło słońce, potem zaszedł fakt, a w rezultacie, ona." Julian Tuwim (1894 - 1953)

30


Gosc12 ~Gosc12 (Gość)18.06.2014 11:05

Najpierw wsadzą dąb, potem Stasia

60


Bil ~Bil (Gość)21.06.2014 12:37

Dąb Cysterski przy nowej szkole ? Mam wątpliwości czy to właściwe miejsce..Przed wyborami w 2010 burmistrz także sadził dęba na Podklasztorzu, który miał nosić imię Jana Pawła II. Pojechałem, nakręciłem film jak wygląda dziś ten DĄB. Zarośnięty, trawą i chwastami, nieoznakowany, bez żadnej tabliczki upamiętniającej postać Jana Pawła II. Kto był inicjatorem tej ściemy przedwyborczej w 2010 roku ? Myślę, że proboszcz raczej nie. Polecam wszystkim wycieczkę celem sprawdzenia jak burmistrz troszczy się o dęba którego sadził z innymi także z radną tego osiedla. Myślmy samodzielnie i piętnujmy takie cyrki w sferze publicznej. A propos czy przed tymi wyborami również ujrzymy w tym kościele wystawę malunków radnej ? Polecam niżej link.http://www.sulejow.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&menu=12&sub=210&dzialy=12&akcja=artykul&artykul=816

30


tutaj tutajranga21.06.2014 20:20

Nie te czasy, nie ta legenda. Hucpa, ruja i porubstwo.

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat