metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
miki ~miki (Gość)29.01.2016 22:41

A co wspólnego ze strażą mają te siwe opasione dziadki z foto?

12


Damian Głowa ~Damian Głowa (Gość)29.01.2016 23:19

ja bedę zarabiał najwięcej bo jestem najlepszy

02


LUQ LUQranga30.01.2016 02:53

należy się im ale nie tym co są na zdjęciach(ci siwi co siedzą za stołem ) dać tylko podwyżki tym co gaszą pożary i ratują ludzi z wypadków należy się chłopakom jak psu kość

90


znamPSP ~znamPSP (Gość)30.01.2016 09:28

Ale przywileje mają utrzymane? Oby. Na kilka miesięcy przed emeryturą wszelkiego rodzaju dodatki, nagrody podwyżki tak aby średnia wyciągnięta do świadczeń była jak najwyższa. Hipokryzja. Na szczęście nie ma mnie już w szeregach tej nacji. Hehe czterdziestopięcioletni emeryt:)
Do Asia - znam ludzi którzy widzą ludzkie tragedie codziennie (nie kilka razy w roku) i nie zarabiają tyle. Nabór??? Chyba - wystartować na czyichś plecach do naboru.

27


anoni ~anoni (Gość)30.01.2016 09:42

Do pogotowia. Owszem macie więcej wyjazdów, tylko ile czasu zajmuje wasza jedna interwencja? 30 minut.Straż jak jedzie do akcji to nawet siedzą tam 24h i nikogo to nie obchodzi że jesteś głodny,zmęczony i przemarznięty. Straż ma bardziej rozszerzone zadania, nie zajmuje się już tylko gaszeniem pożarów ale i wieloma innymi specjalistycznymi zadaniami.I do tego co pisałeś to też jeździmy do różnych przypadków medycznych jak nie ma wolnej karetki lub do pomocy przy przetransportowaniu pacjenta i jakoś nie płaczemy z tego powodu a wy macie do nas pretensje że u was jest kiepsko.Piszcie do swojego Ministra Zdrowia!!!

102


Alek ~Alek (Gość)30.01.2016 09:59

Zamiast takich z nadwagą, co tu siedzą, można spokojnie zatrudnić studenta z doświadczeniem w call center. Ważni są ci co gaszą pożary i resuscytują ludzi i tym chwała i cześć.

04


eeedeekk ~eeedeekk (Gość)30.01.2016 12:05

Rusz swoją d..e poćwicz rok przed egzaminami i sie dostaniesz jeden z drugim a nie pretensje do wszystkich o wszystko i że kazdy plecy. Najlepiej tak mowic gowno wiedzac. W kazdym normalnym zakladzie dostaja premie podwyzki i wiele innych rzczy np na swieta . Tutaj raz na 9 lat cos bedzie i wielka afera. Pokazcie swoje co macie !

71


xxxaaabbb ~xxxaaabbb (Gość)30.01.2016 12:35

Do anoni.... jezdzicie do przypadków medycznych hahah dobre. I co każdemu tlen dajecie i na deskę pasujecie... dek chłopie spokój.

21


polcia ~polcia (Gość)30.01.2016 12:57

To co niektórzy wypisują to kompletna żenada i brak jakiejkolwiek wiedzy na ten temat.

80


Ala ~Ala (Gość)30.01.2016 16:21

Do xxxxaaaabbbb no niestety tylko tyle może my zrobić bo leków nie mamy. Ale kto wie co będzie za kilka lat???

01


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat