metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
lokalny patriota ~lokalny patriota (Gość)05.11.2008 09:57

Hehe. "W piotrkowskim środowisku najwięcej ofert pracy pochodzi właśnie od firm budowlanych oraz magazynów wielkopowierzchniowych znajdujących się w pobliżu miasta." - Przecież to normalka, ze w PIotrkowie markety, stacje benzynowe, magazyny. A co do budowlanki to 3/4 osób z tego zwodu, jakoś nie chełpi się by pracowac w piotrkowskiem, powód - grosze!!
Ja powróciłem z zagranicy, ale o pracy w Piotrkowie nawet nie myślalem, raz że nie ma a dwa że jak masz to za grosze... Przeniosłem się do dużego miasta i teraz nie ma problebmu z pracą i wynagrodzenia są godne.
A co do PUP w Piotrkowie, jak pamiętam tam zawsze była jedna wileka żenada. A obsluga ponizej krytycznej, tak pomagają Ci ludzie, poszukującym pracy, zreszta kazdy wie jak jest.

00


k-o ~k-o (Gość)05.11.2008 12:10

Żeby w Piotrkowie nie zarabiać groszy, to by trzeba było się przyjąć do agencji towarzyskiej, gdzie zarobki są godziwe. Niestety, ja nie jestem kobietą, a póki co, mężczyzn żaden z burdeli piotrkowskich nie zatrudnia, choć dziwię się właściwie, dlaczego? Piotrkowianki nie mają potrzeb?!

00


człek ~człek (Gość)05.11.2008 12:37

Startuj na prezydenta (znasz się na wszystkim ) - tam będziesz miał godziwą pensję.

00


Piotrkowianin ~Piotrkowianin (Gość)05.11.2008 17:48

"k-o" napisał(a):
Piotrkowianki nie mają potrzeb?!


Pewnie mają, tylko nie muszą za to płacić, wręcz przeciwnie... ;)

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat