metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Paulina ~Paulina (Gość)16.06.2014 09:26

Ojciec Gracjan założył w Piotrkowie Oratorium Świętego Antoniego, Pamientm to jak dzis uczenszczalam do niego jak mialam 14lat kupe czasu minelo ale dzieki temu dzieci odrabialy lekcje spendzly milo czas a nie szwendaly sie po bramach .Byly super kolonie co milo wspominal naprawde wielki szacunek dla Ojca Gracjana .
super , super , super , super , i czekamy na niego i na Pierwsza msze Swieta .

70


Jacek Sokalski ~Jacek Sokalski (Gość)16.06.2014 09:40

"ja-nie" napisał(a):
ja nie (Gość)
18 minut temu, 09:20
A ja nie będę startował w wyborach, to się nie muszę cieszyć
"Jacek-Sokalski" napisał(a):
Jacek Sokalski (Gość)15 minut temu, 09:02super,super,super....
A ja nie będę startował w wyborach, to się nie muszę cieszyć


Przykre, że powrót Ojca Gracjana może być traktowany w ten sposób.....

72


Marzena ~Marzena (Gość)16.06.2014 09:43

Tak się cieszę. Witamy ponownie.

70


JOLECZKA 22@ ~JOLECZKA 22@ (Gość)16.06.2014 09:44

hura , hura ,hura , hura wiedzialam ze kiedys ten dzien znowu nastopi i ze bendziemy sie wszyscy cieszyc na jego powrut .Szacunek wielki dla Ojca Gracjana i spuznione zyczenina urodzinowe ktore obchodzil 1czerwca .100 lat i najlepszego <3 <3 <3 zobaczycie jak sie zwiekszy ilosc osub na mszach swietcyh jak powruci ten kochany ksiadz

62


JOLECZKA 22@ ~JOLECZKA 22@ (Gość)16.06.2014 09:46

"Marzena-" napisał(a):

my sie cieszymy z toba Marzenka iloc ludzi na mszach swietych sie zwiekszy

22


Nowa ~Nowa (Gość)16.06.2014 09:52

Te błędy ortograficzne w komentarzach-porażka ludzie nauczcie się pisać, słownik ortograficzny i do roboty!

62


Arkadiusz Adamczyk ~Arkadiusz Adamczyk (Gość)16.06.2014 10:09

super alleluja

21


Gracjanna ~Gracjanna (Gość)16.06.2014 10:21

Piotrków jest uratowany wraca nasz Ojciec ukochany. Nasz ojciec Gracjan wystartuje w wyborach i zostanie prezydentem, bezrobocie zostanie zlikwidowane, inwestorzy rzucą się do naszego miasta, ceny wody i czynszów spadną na łeb na szyję. Moje modły zostały wysłuchane jesteśmy uratowani. Alleluja Alleluja.

34


Gracjanna ~Gracjanna (Gość)16.06.2014 10:35

Powitajmy wszyscy naszego Ojca Gracjana, niech wszyscy Piotrkowianie wyjdą z domu. Przyjdźmy pod Kościół Bernardynów i zaśpiewajmy " Barkę " przynieśmy kwiaty i dary. Kto zostanie w domu to znaczy, że nie jest godny tu mieszkać. Tyle razy szłam na pielgrzymkę w tej intencji i jest nasz Ojciec. Życie jest teraz piękne.

510


Agnieszka ~Agnieszka (Gość)16.06.2014 11:02

Bardzo mnie ucieszyła ta wiadomość o powrocie naszego ukochanego Ojca .
znam tego Ojca juz 15 lat ,naprawdę wiele on zrobił dla naszego miasta i dla wielu ludzi których spotkał na swojej drodze.
Dla niektórych tych dzieci z oratorium i nie tylko ,jest on jak Ojciec ,mentor,wujek a przede wszystkim jest przez wielu z nas traktowany jak członek rodziny,wiem ,ze jego powrót do Piotrkowa zrobi wiele dobrego dla miasta i młodych ludzi którzy czekają z niecierpliwością na niego.

111


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat