metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
SPRAWIEDLIWA ~SPRAWIEDLIWA (Gość)16.08.2008 00:51

"~Utracjusz" napisał(a):

~Utracjusz 15.08.2008 14:41
cytat
Póki co nikt nikomu nie udowodnił żadnego zabójstwa, a zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci znaczy mniej więcej tyle, że doszło do nieszczęśliwego wypadku. Ale i to na razie nie zostało udowodnione. W świetle prawa domniemany sprawca, którego nazywacie tu zabójcą, jest na razie całkowicie niewinny.

jaki nie winny,co ty czlowieku ..,dran zabil i jest na wolnosci,mam nadzieje ze poniesie odpowiednia kare.zginal mlody czlowiek i jakie prawo mial ten bandyta mu to zycie odebrac?rodzinka zamiast tuszowac cala sprawe to gnoja do obory i taki wpi....dol sprawic zeby wiedzial jak tego drugiego bolalo.wiesniak +filmy z bruce lee=zabujca JAK DLA MNIE TO MINIMUM 25 LAT!

00


szukając sprawiedliwości ~szukając sprawiedliwości (Gość)19.08.2008 14:43

prędzej czy później sprawiedliwość go dosięgnie

Moderator: usunięte

00


motyl ~motyl (Gość)19.08.2008 11:50

Nie lekarzowi. Temu kolesiowi co to łapami i nogami machał przed barem.

00


j...k ~j...k (Gość)19.08.2008 15:34

znam przypadek pobicia ze skutkiem śmiertelnym. 58 letni syn tak pobił 86 letniego ojca, że ten zmarł na miejscu . Zdarzenie miało miejsce w grudniu 2006 r w miejscowości Paciorkowizna k/Gomunic. Sąd Okręgowy w Piotrkowie wymierzył mu karę 10 lat. Siedzi w Nysie.

00


piotrkowianka!!! ~piotrkowianka!!! (Gość)16.08.2008 15:12

a ja widze ze nie ma sprawiedliwosci na tym swiecie. jak mozna wypuscic takiego bandyte!!!ale jak starzy kase maja to mysli gowniarz ze mu wszystko wolno. ja jeszcze rodzicom bym pokazala co oni wyprawiaja jeszcze ich pozabija! najlepiej zeby jakas telewizja naglosnila ta sprawe to moze pojdzie i odsiedzi jakas kare a tak to znowu kasa pojdzie w ruch. szkoda ze nie znam nikogo bo moze sama bym sie tym zajela...

00


zbulwersowana ~zbulwersowana (Gość)16.08.2008 20:32

ja poprostu mysle ze to jest karygodne ze prasa i telewizja tak zaciera slady ze sprawca pochodzi z miejscowosci krzepczow a mowia ze woli krzysztoporskiejito jest nie do pomyslenia zeby po dwoch dniach wyszedl na wolnosc chyba rodzina musiala niezle posmarowac

00


Edek ~Edek (Gość)22.08.2008 17:02

Po przeczytaniu ,,Dziennika Łódzkiego'' nie mogę w to uwierzyć, że lekarz, ktory reanimował ofiarę stwierdził skręcenie karku, (ale te słowa nie były brane pod uwagę w dokumentach); a lekarz sądowy wraz z prokuratorem w jednym dniu w aktach zgonu napisali smierć w wyniku zatrucia alkoholem, - a pominęli urazy bica i kopania. taki lekarz nie powinien pracować w medycynie sądowej, ktory zmienia decyzję z dnia na dzień. Jak ofiara zabujstwa mogla umrzeć z powodu zatrucia alkoholu, wypijając połowę piwa?! ta sprawa powinna trafić na biurko ministra sprawiedliwości Ćwiąkalskiego. Mam nadzieję, że wtedy sprawiedliwość i prawda wyjdzie na jaw jeżeli rodzina ofiary będzie sie domagała ekshumacji zwłok tylko nie w Piotrkowie. Chciałbym, by zabujca dostał 25 lat kary za to co zrobił niewinnemu człowiekowi.

Moderator: usunięte

00


Utracjusz2 ~Utracjusz2 (Gość)16.08.2008 10:43

Cytuję:
jaki nie winny,co ty czlowieku ..,dran zabil i jest na wolnosci,mam nadzieje ze poniesie odpowiednia kare.


Też mam taką nadzieję, żeby nie było wątpliwości. Powtarzam jednak: w świetle prawa jest niewinny, bo obowiązuje zasada domniemania niewinności dopóki winy się nie udowodni, a w tym przypadku gość nie ma nawet postawionego zarzutu związanego z zabójstwem.

00


zburwersowana ~zburwersowana (Gość)18.08.2008 17:07

nie jest on takim niewinjatkiem zeby byl spokojny to by do takiej tragedi nie doszlo a slyszalam ze z niego to grozny zabijak jak jest na jakies zabawie to niezle na rozrasbia

00


szukając sprawiedliwości ~szukając sprawiedliwości (Gość)19.08.2008 15:09

Każdy się czasem spóźnia, ale najczęściej sprawiedliwość

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat