Mam mała prośbę ! Nie twórzmy z obiecujacego zawodnika MISTRZA !!! On moze nim byc ale nie musi. Oczekiwania prowincjonalności może go zgasić i zniszczyć! Dajmy chłopakowi spokojnie się rozwinąć bo jest talentem super !!! A mistrzostwo wykluwa sie ..... w ciszy . Wierze że K.Majchrzak jest kamieniem szlachetnym a po oszlifowaniu bedzie cudownym diamentem z którego rodzice , rodzina, trener, klub i całe społeczeństwo Piotrkowa będa SZCZĘŚLIWI !!!!!!! Czego sobie i wszystkim zyczę !!!
jest talentem ale w czym może nie w tenisa?????? albo sodówka trochę uderzyła sami rozdmuchaliście ten jego wielki talent
jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasa...a traci chlopak...pogubil sie, rodzice zreszta tez
A może ktoś sprawdzi jak było? Zagrał dwa dobre mecze. Drugi przegrał po walce.
http://www.tenis.net.pl/wimbledon-majchrzak-praca-sedziow/
A rywal Rubin z łapanki? jutro gra finał juniorskiego Wimbledonu.
Kamil, wierzę w Ciebie, jeszcze pokażesz tym internetowym trolom swój talent :)
To ma tego trenera czy nie? Ostatnio dużo było komentarzy że rozstali się bo sodówa do głowy Mu uderzyła...czy to z braku trenera takie wyniki kiepskie?
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!