metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
wiem jak to jest ~wiem jak to jest (Gość)09.12.2014 17:44

Super wątek! Gratulacje dla autora! W tym mieście mało się pisze o kumoterstwie i obsadzaniu stanowisk w urzędzie miasta i miejskich spółkach "swoimi" ludźmi. Kandydował, trochę dla Chojniaka głosów uciułał, a że się nie dostał do rady miasta to nie ma znaczenia. Przysporzył KW Razem dla Piotrkowa trochę głosów, to mu się coś w nagrodę należy tytułem zwrotu poniesionych na kampanię wyborczą kosztów. A po wyborach hop w koalicję z SLD które też uciułało zaledwie 4 mandaty i szturmem wzięto wszystkie komisje w radzie miasta dla swoich.

72


. ~. (Gość)09.12.2014 18:02

gratuluję pani Jadziu dziękuję za pomoc. Takich ludzi jak pani jest mało b.mało. Ci co źle piszą o pani to napewno pani nie znają

39


janusz ~janusz (Gość)09.12.2014 19:12

"ares1" napisał(a):

dokładnie mamy co chcieliśmy :) więc cieszymy się :) ps: każdy przy korytku by kochał czy to PT czy to inne miasto :)

54


Kolega obu ~Kolega obu (Gość)09.12.2014 19:16

Jadzia to przynajmniej sympatyczna kobieta.....

29


janusz ~janusz (Gość)09.12.2014 19:42

"Marek-Marecki-Polska" napisał(a):

szkoda że nie glosowałem ale ciesze się z takiego kolesiostwa...

06


ciekawy ~ciekawy (Gość)09.12.2014 19:47

["erwinek"]pieniądze idą przede wszystkim na diety dla członków, ich spytaj o resztę.
A propos- jakie trzeba miec kwalifikacje żeby być tym "członkiem"? Czy wystarczy zapisać się do grupy prezydenckiej jak radny Kaźmierczak i była radna Wójcik?

72


PO ~PO (Gość)09.12.2014 19:56

Pani Wiesławo wszystkiego najlepszego z okazji imienin e piotrkow zrobiło pani prezent i reklamę

42


gonia29 ~gonia29 (Gość)09.12.2014 20:24

Od kiedy to babka handlująca wódą rozwiązuje jednocześnie problemy alkoholowe?...Taka władza...

102


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)09.12.2014 20:37

Napisałbym coś, ale na trzeźwo nie dam rady. Wena mnie opuściła, mam zastój myślowy... Czy szacowna Komisja zechce udowodnić swoją przydatność i rozwiąże ten mój alkoholowy problem? Kto z flaszką przybieży?

62


miara ~miara (Gość)09.12.2014 21:13

Nie mają za grosz obie wstydu!

51


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat