metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Ongoing ~Ongoing (Gość)03.03.2015 11:11

ja jestem bardzo zadowolony że po 28 latach jestem bez pracy i będę MUSIAŁ wyjechac na zachód do pedałów i arabów bo niestety wisy do USA i Kanady to zanim dostane to się już rozłożę.

101


antonio ~antonio (Gość)03.03.2015 13:39

Sondaż robiony w Radzie Ministrów!!!

90


wolne zarty ~wolne zarty (Gość)03.03.2015 14:22

:D

50


zadowolenie ~zadowolenie (Gość)03.03.2015 15:08

Fajny sondaż ktoś miał niezłe poczucie humoru wstawiając taki sondaż . Faktycznie w Polce żyje się super skoro praca za minimum to rarytas po 3 miesiącach zwalniają żyć i nie umierać.

60


hehehe ~hehehe (Gość)03.03.2015 15:35

sory ale żart... ????

41


Exploit ~Exploit (Gość)03.03.2015 16:13

Dane wyssane chyba z wyborczego szmatławca w celu zamydlenia społeczeństwu oczu przed zbliżającymi się wyborami! Prawie wszędzie najniższa krajowa o umowach śmieciowych nie wspomnę a tu nagle takie cuda... Bzdura!

tabela.jpg

82


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)03.03.2015 17:49

Powszechnie też wiadomo, że większość jest głupia. A głupi to się z byle czego cieszy, o!
Ja, jak zwykle zresztą, jestem w mniejszości. W kwestii zadowolenia z dochodów również.
***
A tak poważnie, to po prostu nie wierzę w prawdziwość tego sondażu. Podobnie jak nie wierzę w sondaże mówiące o tym, że 1/3 Polaków popiera Paczkę Oszustów albo że 2/3 popiera Bredzisława Komoruskiego. Na pewno jakieś tam poparcie oni mają, ale znacznie niższe, niż próbują nam wmówić sondaże.
Wybory niedługo, więc takimi "rewelacjami" będziemy bombardowani coraz częściej.
***
"Jesteśmy zadowoleni ze swoich dochodów. To nie żart. To wyniki badania TNS Polska."
Pewnie, że to nie żart; to POtworne kłamstwo!

150


powiernik powiernikranga03.03.2015 18:43

1 kwietnia już niebawem. możecie to wkleić ponownie :)

120


a... a...ranga03.03.2015 23:46

Al Bundy nie zapominaj, że przed wyborami jesteśmy. Zwykle w tym okresie są takie sondaże. Kiedyś np. słyszałam, że 85% rodaków jest bardzo szczęśliwych, a Polska jest potentatem w produkcji czarnej porzeczki :)

21


Fazi ~Fazi (Gość)04.03.2015 08:33

Zajebisty sondaż . Albo robiony na Wiejskiej , Albo jakiś kretyn nie wie co pisze
Przykład zarobków oferowanych przez pracodawców jest na stronie PUP , 1750 brutto , wiec walnij się w pecyne człowieku zanim coś zrobisz i napiszesz

21


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat