metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
A.Zet. ~A.Zet. (Gość)02.09.2016 01:05

O, zaraz bambaryła napisze u siebie, że ten tekst ukradziony!

45


Piotr Piotrranga03.09.2016 12:24

Tak na marginesie mało kto zdaje sobie sprawę, że mamy w PT-city prawie kompletną stację z przełomy XIX i XX wieku. CIT mógłby przed dworcem postawić tablicę ze schematem stacji z tego okresu i opisem funkcji poszczególnych budynków - bo warto ten fakt uświadomić zanim się te budowle pozawalają.

30


Witek ~Witek (Gość)02.09.2016 07:49

Polska tak dba o kolej ,że ta zarasta pokrzywami a ciężarówki trują środowisko i zabijają ludzi na drogach zamiast jeździć po torach

70


Polecam ~Polecam (Gość)02.09.2016 05:34

Nasza linia kolejowa, jako jedna z nielicznych, posiada własną monografię - Paszke A., Jerczyński M., Koziarski S. M.: 150 lat Drogi Żelaznej Warszawsko-Wiedeńskiej,Wa-wa 1995.

70


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat