metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gośc 21 ~gośc 21 (Gość)26.04.2015 08:40

Jak narazie to mamy patologiczny rząd ktory prowadzi polityke unicestwienia społeczeństwa ograniczajac dostep do leczenia do pracy i godnych zarobków nie mówiac o głodowych zasiłkach z MOPS.Patologie nalezy zwalczac od góry .

101


Vitolt ~Vitolt (Gość)26.04.2015 09:50

A najlepsze jest to, że sprawcy patologii też korzystają z przywilejów wypoczynku letniego. Bezrobotni alkoholicy korzystają mają wakacje za free, a ty człowieku z najniższej krajowej uciułasz?

111


majkeldzekson ~majkeldzekson (Gość)26.04.2015 11:01

super niech alkony i lenie jadą za darmo na wakacje, ja od 6 lat nigdzie nie byłem a pracuje tylko ze nie stać mnie bo mam rodzine na utrzymaniu i staram się własnie by nie było w niej patologi, ale widze ze moze powinienem olac sprawe to wtedy gdzies pojade, gdy podłogą w moim domu będą butelki i mocz. żałosne to panstwo, uwazam że alkohol papierosy itp powinny kosztować 3 razy więcej dla osob które NIE CHCĄ PRACOWAĆ. moze wtedy ruszyli by swoje d...y a nie zaciągali się ciągle u jakis urzędów a potem dzieci i tak głodują a rodzice chleją.

61


nihili novi ~nihili novi (Gość)26.04.2015 11:19

Ręce opadaja, co jeszcze....i tak sie uczą od malenkosci, ze sie wszystko należy
Ile tych co naprawde potrzebują prosi o pomoc???????

101


fghfghfh ~fghfghfh (Gość)26.04.2015 13:35

Wstrzymać zasiłki to wtedy wezmą się ci "patologiczni" rodzice do roboty! Jak to jest, że człowiek co pracuje i zarabia nie pojedzie z dziećmi na wakacje, ale z jego pieniędzy finansuje się patologię? Koniec z zabieraniem pieniędzy ludziom zarabiającym, koniec karania ludzi przedsiębiorczych i dawania "patologii"!

91


zzz ~zzz (Gość)26.04.2015 13:43

To chory system powoduje patologię.

41


Anitka ~Anitka (Gość)26.04.2015 15:48

U mnie też fajnie, człowiek haruje nie ma czasu dla dzieci i nie stać go na wyjazd i zapłacenie ponad tysiąc od osoby za wyjazd. A inni mają prościej, po co pracować jak się dostanie. Sąsiedzi patole jeżdżą w każde wakacje a nam tylko przykro bo normalnie mnie nie stać. Ja to pies srał, ale moich dzieci żal.

81


Mimek ~Mimek (Gość)26.04.2015 19:58

Dla wielu dzieci z rodzin dysfunkcyjnych to może być jedyny wyjazd w ich życiu.
Chociażby dlatego warto organizować takie przedsięwzięcia.
Bardzo dobry pomysł.

21


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)26.04.2015 20:50

Co w tym dziwnego, że w patologicznym państwie patologia jest szczególnie hołubiona? W sumie - nic.
W normalnym kraju byłaby promowana i nagradzana normalność.
Takie działania są zachętą do trwania w patologii (a nie pomocą w wyjściu z niej!) i policzkiem dla tych żyjących, często bardzo skromnie, ale jednak na własny rachunek.

42


Jolka ~Jolka (Gość)27.04.2015 08:35

Dziwię się wszystkim tym, którzy dzieciom żałują tych 10 dni wolnych od pijaństwa rodziców. Co dzieci winne że w takich rodzinach się urodziły?

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat