metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
tolerancja ~tolerancja (Gość)14.02.2015 16:31

Ha ha ha niech spojrzy w lustersko i zobaczy .Chyba czerowny. Ha , ha ha . A innym zyczę udanego dnia . Kochajcie się

22


tolerancja ~tolerancja (Gość)14.02.2015 16:34

Pietrek wiziałeś się w Ranczo, czerowny wipisz, wymalij.

04


tolerancja ~tolerancja (Gość)14.02.2015 16:56

Pozdrawiam wszystkich antyczerwonych komentujących

62


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)14.02.2015 17:31

Aż mi się nastrój walentynkowy udzielił. Walentynka dla wszystkich!

iloveyou.jpg

81


SAB ~SAB (Gość)14.02.2015 18:04

Szanowni Państwowe celem akcji nie było promowanie partii. Celem akcji było rozdawanie kart pozwalających na trensplantacjie organów podczas nagłej śmierci lub wypadku drogowego. Więc proszę o nie pisania beznadziejnych komentarzy. Pozdrawiam

66


Pietrek Pietrekranga14.02.2015 18:55

"tolerancja" napisał(a):
Pietrek wiziałeś się w Ranczo, czerowny wipisz, wymalij.

A Ty "wiziałeś" słofnik ?

20


Tomasz Lenarcik Tomasz Lenarcik14.02.2015 22:49

Widze że przedstaicielom innych parti i organizacji żal dupe że nie wymyślili czegoś tak pożytecznego bo w tej akcji nie chodzi o promowanie partii ale o propagowenie transplantacji organów i oddawania krwi a przeciwnikom proponuje ruszyć cztery litery i zorganizować coś równie przydatnego dla ludzi a nie tylko narzekać

16


Tomasz Lenarcik Tomasz Lenarcik14.02.2015 23:13

Widze że przedstaicielom innych parti i organizacji żal dupe że nie wymyślili czegoś tak pożytecznego bo w tej akcji nie chodzi o promowanie partii ale o propagowenie transplantacji organów i oddawania krwi a przeciwnikom proponuje ruszyć cztery litery i zorganizować coś równie przydatnego dla ludzi a nie tylko narzekać

26


p ~p (Gość)15.02.2015 05:41

Zapamiętać twarze komuchów
Zapamiętać twarze komuchów

40


sklave sklaveranga15.02.2015 07:35

No a ja miałem take ochote na OGÓREK..taki na OSTRO który by BRYL...OWAŁ nie tylko w Piotrkowie.
Więcej na http://sklave.manifo.com/foto-szopka

30


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat