metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
papa ~papa (Gość)26.05.2023 13:36

Włos się jeży na głowie!

34


Samorząd ~Samorząd (Gość)25.05.2023 20:37

Nie wiem czy komisarz zdaje sobie sprawe z tego ze jesli sad uzna ze specjalnie odrzucil podpisy ktore powinny byc uznane zostanie pociagniety do odpowiedzialnosci karnej. Co do czasu referendum nawet jak bedzie w wakacje to nawet lepiej.

1110


ten tego ~ten tego (Gość)26.05.2023 11:11

Czy będzie się można odwołać od decyzji Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego?

51


Hmmm ~Hmmm (Gość)26.05.2023 10:36

Burza w szklance wody na 10 miesięcy przed wyborami. O co wy tak walczycie? Konkurencja boi się, że Prezydent obejmie kolejną kadencję, więc trzeba go zdyskredytować wcześniej? Nawet jeśli referendum się odbędzie, to ja się nie wybieram. Poczekam do wyborów i dopiero wtedy wystawię ocenę obecnej władzy... Druga sprawa. Niech zwolennicy referendum złożą się na tę imprezę z własnych kieszeni... zobaczymy ilu wtedy będzie chętnych...

410


wolność ~wolność (Gość)28.05.2023 16:48

mamy demokrację więc mamy prawo wypowiedzieć się w referendum. a jak na inne rzeczy są wydawane pieniądze to nie jest nie żal.

22


goœć_anna ~goœć_anna (Gość)26.05.2023 08:44

Zdefekowałam na to postanowienie sondu WSA.

22


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat