metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
sale ~sale (Gość)08.07.2015 20:50

Boże pobłogosław Panią Poseł.

14


wielkie cóś ~wielkie cóś (Gość)08.07.2015 21:11

Czy to z tego powodu radio trąbi pochwały,że aż mdli? Gdyby nawet to nie łaska,a obowiązek.

51


XX1X ~XX1X (Gość)08.07.2015 13:52

niektóre te wasze komentaże dobijają i są żenujące np: to iż pani marszałek robi to przed wyborami aby wygrać, abo nic nie robi. otóż wam powiem gdyby nie taka żetelna i zangażowana osoba której żaeży na ludziach i dobru państwa to pewno nic by się nie stało . a pani ela już w nie jednej sprawie pomogła i pokazuje żę powiat i gmina pitrkowska też jest dla niej ważna .dlatego ja podczas wyborów zagłosuję na panią ele ponieważ wiem że ktoś będzie czuwał nad sprawami kraju i terenu piotrkowskiego . pani elu pozdrawiam serdecznie ......

317


gonia29 ~gonia29 (Gość)09.07.2015 09:06

Skąd tyle nienawiści...Pani Radziszewska wiele robi dla naszego regionu, ale o tym najlepiej wiedzą ci co z jej pomocy skorzystali.Tych, którym interwencje i pomoc pani poseł pomogły uzyskać to o co sami bezskutecznie się starali jest wielu...Można to sprawdzić jeśli byłoby się dociekliwym czego dotyczyły. Jest ich wiele..

18


XYZ XYZranga09.07.2015 17:40

Jeżeli Pani Radziszewska jest tak wszechmocna , to niech rozwiąże problem drogi gminnej w przygłowie-las !!!!! , bo ludzie są bez dojazdu !!!!!!!!!! do krajowej 12

40


Pietrek Pietrekranga09.07.2015 18:21

o Ela widze prawie jest bogiem. Ty sie kobieto nadajesz do rajdu rowerowego.

Cytuję:
Dziś mogę powiedzieć, że tak sprawnie wykonywanego remontu ja jeszcze w Sulejowie nie widziałem – mówi Ostrowski.

A cos Ty widzial i dzie byl pewnie raz w mlynie 2 razy w tartaku i 3 razy z krowa u byka.

10


luzik luzikranga09.07.2015 14:12

Skoro pani Radziszewska tak bardzo kocha Sulejów i pana burmistrza Ostrowskiego, to nich załatwi, żeby ktoś podlał ogryzione i uwiędłe miotły, wiszące na słupach energetycznych w centrum Sulejowa. Te same, które zawieszone zostały przez służby pana burmistrza z taką wielka pompą!
Byłby kolejny dowód na przyjazne uczucia wobec nas, mieszkańców Sulejowa, a może i parę głosów w nadchodzących wyborach, nie? Tylko proponuję nie ograniczać się do relacji prasowych. Trzeba od razu wezwać kilka stacji telewizyjnych i biskupa, żeby to wszystko poświęcił. A naród wtedy sam padnie u stóp pani Eli, zwłaszcza, gdyby pani Ela sama chciała oblecieć te kilkanaście doniczek z konewką albo z wiaderkiem. Nieprawdaż?

71


pani Marszałek bardzo dziękuję ~pani Marszałek bardzo dziękuję (Gość)09.07.2015 13:41

Po pierwsze trzeba się cieszyć że Pani Marszałek zareagowała i dlatego ja grzecznie dziękuję.
Po drugie Pani Marszałek bardzo pomaga samorządom z naszego terenu i sam byłem świadkiem takiej interwencji, która pomogła uratować kilkanaście milionów zl.
Po trzecie trzeba dbać o to by Pani poseł w kolejnej kadencji także została Marszałkiem- dla naszego biednego regionu to skarb.
Po czwarte jeżeli polityk pomaga samorządom to wtedy nie zawsze można o tym publicznie mówić, gdyż reakcja
będzie taka jak teraz na tym forum
Chciałbym zobaczyć jak wiele robią osoby krytykujące tutaj na forum dla innych

19


okoń ~okoń (Gość)10.07.2015 14:27

Sulejowski burmistrz to fachura jakich mało! Pogonił kierownika, pogonił sześciu inżynierów z konkursu i sam szefuje referatowi budownictwa, drogownictwa i infrastruktury! Widział kto takiego drugiego w Polsce! Chodzą słuchy, że pan Wojtek niedługo sam dla siebie pisać będzie ustawy i rozporządzenia!

60


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat