metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Poskro ~Poskro (Gość)14.08.2013 07:47

skoro oddani kibice to bydlo to co mam powiedziec o reszcie kibicow w kraju to ze my na wyjazdy chcemy jezdzic w sile 1000 czy poltora nie znaczy ze chcemy niszczyc czy demolowac tylko spierac druzyne a to ze ludzie w szalikach to dla wielu natychmiast zadymiarze to nie nasz problem my chcemy tylko byc z druzyna i ja wspierac a nie demolowac mniejsze miejscowosci.
biało czerwono biali na zawsze

00


widzewiak ~widzewiak (Gość)14.08.2013 11:38

"Piotrkow-jest-Czerwony" napisał(a):


Łódź też ...proletariusze wszystkich krajów łącznie się przeciwko białym !

00


kibic piłkiarski ~kibic piłkiarski (Gość)14.08.2013 11:59

Ludzie jestem kibicem i nieraz jezdziłem na wyjazdy ze swoją drużyną (piłka ręczna) byłem na kilku meczach siatki, ale tylko burdy są na piłce nożnej, siatkówka kosz i piłka ręczna jest spokojna. Powinni w Polsce zrobić tak jak zrobiła Taczer w Anglii. Jak by taki przykładowy Kowalski miał by zapłacić 100 tysięcy za wywołanie burdy i dostanie zakazu stadionowego(jak jest mecz jego drużyny musi sie stawić na posterunku policji) na 20 lat to by mu się odechciało. Te zakazy są tylko na papierze a w rzeczywistości nic nie działa. TAKIE POLSKIE PRAWO

00


antyhuligan ~antyhuligan (Gość)14.08.2013 12:31

pajace nie kibice... garbate chudzielce w przykrotkich dresach

00


Barca ~Barca (Gość)14.08.2013 12:57

Mojm zdaniem to wpóścić całe bydło na jeden stadion zamkonąć go i zostawić bydło niech się pozabija ,może wtedy będzie troche spokoju bo nawet z dziećmi strach iść na mecz .

00


upa ~upa (Gość)14.08.2013 14:08

nie dzielcie skóry na niedzwiedziu, jeszcze nic sie nie stalo.
bedzie spokojnie ja wam to mówie

00


ŁKS. ~ŁKS. (Gość)14.08.2013 16:47

Większość ŁKS-u z Piotrkowa to chudzi , pryszczaci ubrani w za duże dresiki Adidasa ( z czterema paskami) leszczyki ...

00


rodowity! ~rodowity! (Gość)14.08.2013 17:25

no to niech oddaja walkowery i bedzie wszystko jasne

00


widzew pt i m-ca ~widzew pt i m-ca (Gość)14.08.2013 22:00

do janusza masz racje ze to sa gowniarze z gimnazjum ja sam widzialem jak jeden z łks-u szedł ulica a z nad przeciwka szedl jakis mlody chlopak ten jak sie na prezyl i zaczol sie bujac myslalem ze mnie krew jasna zaleje na taki widok

00


Parodia ~Parodia (Gość)15.08.2013 01:10

Co to za kibice co robią obciach własnemu klubowi psując mu opinie w danym mieście i reszcie kraju... WSTYD.... Czy to Widzew czy ŁKS wszyscy tacy sami! Jakim trzeba debilem być żeby iść się tam za jakiś klub na ulicy bić itp albo ludzi pytać "za kim jesteś?" no tacy to już dno totalne!!!

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat