metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
!!! ~!!! (Gość)21.09.2017 14:37

Źle trafiliście, pada!

40


Były kursant ~Były kursant (Gość)21.09.2017 14:49

Bo kto normalny takimi rozklekotanymi autami chce jeździć, chyba tylko ten, co myśli o samobójstwie.

52


gość ~gość (Gość)21.09.2017 14:09

Ale sie czepacie tych samochodów.Płacicie 2zł a byście chcieli maybachami jeździć.Mi jak coś nie pasuje to biorę taxi rower lub swój samochód.Pretensje to powinniście mieć do siebie że nie stać Was na prawko i auto.

310


Gość. ~Gość. (Gość)21.09.2017 15:23

A MZK-i, które i tak nierzadko są przepełnione, jeżeli ludzie się zastosują do propozycji, będą pękały w szwach.

31


twoj,pan ~twoj,pan (Gość)21.09.2017 15:53

a ilu piotrkowianinów ma swoje garaże ? moze miasto wybuduje

31


jimbim ~jimbim (Gość)21.09.2017 18:51

Polakowi trudno dogodzić, za kasę zle, za darmo zle, pewnie, gdyby miasto dopłacało pasażerom też by nie było dobrze:)

15


leopoldstaff ~leopoldstaff (Gość)21.09.2017 22:15

a darmowe przejazdy będą mzk pewnie nie bo w innych miastach są za darmo a to dzień międzynarodowy kampania proekologiczna tylko nie dla naszego miasta który tego dnia nie obchodzi

41


NANO ~NANO (Gość)22.09.2017 08:57

nie o to chodzi problem jest w tym, że ja jako właściciel mogę pojechać za darmo ok lecz ze mną jedzie do pracy jeszcze sześć osób w innych miastach mogą jechać ze mną też za darmo ale nie u nas!

30


hape ~hape (Gość)22.09.2017 08:51

"Zgodnie z uchwałą Rady Miasta Piotrkowa 22 września za darmo z autobusów komunikacji miejskiej korzystać będą mogli właściciele lub współwłaściciele samochodów osobowych, posiadający przy sobie ważny dowód rejestracyjny..."
"Akcja taka prowadzona jest w Piotrkowie od kilkunastu lat, zainteresowanie jest jednak znikome..."
Może zainteresowanie znikome po to nonsens?! Proszę sobie wyobrazić małżeństwo z dwójką dzieci i jednym samochodem (czyli rodzina jakich wiele)... i uwaga... w tym dniu ojciec może jeździć za darmo emzetkami!! Rewelacja! A! I nie zapomnajmy, że reszta rodziny w tym dniu też musi jeździć komunikacją miejską (oczywiście odpłatnie) bo tatuś zabrał dowód rejestracyjny... . Przecież to żenada... . Czy tylko ja to widzę?

111


borowik ~borowik (Gość)22.09.2017 09:26

W Warszawie świętują dzień bez samochodu, komunikacja za darmo, a u nas ?

70


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat