Ale się rozszczekali miłośnicy zgody i bezpieczeństwa. Zapłacą z tych samych pieniędzy z których kupują francuskie śmigłowce, z których kupuja gaz za 550$ za m3 i z których są wypłacane emerytury ubekom oraz zbudowane jest muzeum żydów polskich.
wieś wybrała Dudusia bo uwierzyła że dostanie mld na wesela nowe golfy III w gazie na alufelgach ....
To pakuj się WYKSZTALCIUCH i wyjezdzaj z Piotrkowa jak Ci tak strasznie wstyd. GRATULACJE DLA PANA DUDY!!!!!!
Spokojnie, jeszcze nie przeszedł testów antydopingowych, więc wszystko jeszcze mozliwe
Brawo panie Duda, ciężka praca przed panem, ale wieżę że da pan radę !!!
A ja się bałem oglądając TVP, że dzisiaj już słońce nie wzejdzie, że kogut nie zapieje, a do wszystkich mieszkań zawitają smutni panowie. Atu co ? Dzień jak co dzień. Czy TV kłamie ?
Andrzej Duda - prezydent ciemnego luda!
"Ciemny lud wszystko kupi" - Jacek Kurski doradca Andrzeja Dudy
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!