Tak patrzę na ten obrazek i się zastanawiam: jeśli ten stojący nad leżącą to Jezus, to co on za karzełka na lewym ramieniu trzyma? Wie ktoś może? I jakim - nomen omen - cudem, Jezus mógł stać nad umierającą-"zasypiającą" Maryją, skoro on znacznie wcześniej został "wniebowzięty", a po swoim "wniebowzięciu" na ziemi się już więcej nie pojawiał?
kwakwa11 napisał: "wolę się w tym czasie napić piwa niż iść na jakąś katolicką paradę. Szkoda prądu." Nikt cię do tego nie zmusza. Zapij się nawet na śmierć to pójdziesz prosto do piekła. A na paradę to do Warszawy co jakiś czas paradują geje i lesbijki. PO i SLD takie parady gejowskie popierało.
Przecież to Piłsudzki powiedział, że cyt: religia jest dla ludzi bez rozumu.
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!