metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ado ~ado (Gość)13.11.2014 22:19

Głosuję na Chojniaka. Tylko Chojniak. Zawsze Chojniak. Pozdrawiam pozostałych.

78


Oko ~Oko (Gość)13.11.2014 22:55

Widzę że Pan Chojrak tak się boi że na tym portalu co jakiś temat o wyborach, o tak go chwalą pieski i sr.... po gaciach aby go nie wybrali. Ludzie ludziska, obywatele i obywatelki, nabrani i wierzący, rozczarowani i z nadzieją idźcie i głosujecie bo taka jest wola Boża, tych wierzących i nie. Chcecie Lorka, bierzcie Bolka, chcecie Chojraka bierzcie Chojniaka, chcecie Kręcine bierzcie Pencinę. Ważny jest Wasz głos, im więcej nas przy urnach tym mniej przypadkowości i narzekania. To Nasz OBOWIĄZEK.

31


niezależny wyborca ~niezależny wyborca (Gość)13.11.2014 23:10

Chojniak ma zaplecze i to nadzieja na postęp WIĘC TAK Głosujmy na tak. Jego drużyna wybierzmy najlepszych niekoniecznie numery nr 1 2 na listach

57


Jerozolimska ~Jerozolimska (Gość)14.11.2014 09:26

~Pracodawca PT (Gość)
16 godzin temu, 16:58
Po dzisiejszym oświadczeniu Pana Prezesa MZGK w Strefie FM już wiem , że radny Kozłowski to typowy nierób. Nie dość , że jako pracownik nie był ponad 66% dni w pracy w ciągu ostatnich trzech lat to i jako radny niczym nie zasłynął w myśl swojej doktryny politycznej "nic nie umiem , nic nie potrafię i nic nie mogę". Jedyne co potrafi to nagrywać kolegów z pracy. Jako pracodawca nie trzymałbym go nawet 5 minut w pracy. A on zasłania się tylko immunitetem radnego. Myślę , że wyborcy już go nie wybiorą. Byłaby to klęska dla Rady Miasta Piotrkowa Tryb.
Widać po nim , że to człowiek bez honoru , za to z dużymi ambicjami. Człowiek mały , żądny władzy. NIE GŁOSUJEMY NA LUDZI TAKICH JAK ON KTÓRZY IDĄ NA RADNEGO TYLKO DLA KASY

51


Łódzka 41 ~Łódzka 41 (Gość)14.11.2014 09:55

Nie głosujemy na Sławka 'muzykanta' , Wielkie Ucho. Zdradził swoich wyborców. Już mu dziękujemy. Człowiek żądny tylko pieniędzy i przywilejów dla siebie i swojej rodziny.

50


przyjaciel ~przyjaciel (Gość)14.11.2014 10:58

http://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/artykul/sonda-wyborcza-w-piotrkowie-wygral-krzysztof-chojniak,2483487,art,t,id,tm.html#adb4d9616687cbbb,1,3,6 i to chyba wystarczy na kogo trzeba głosować - zmiana w Piotrkowie = wybór Brylskiego!!!!

11


F2q F2qranga14.11.2014 12:28

Specjalnie przyjeżdżam na weekend do Piotrkowa głosować. Mam nadzieję,że warto.

10


Piotrkowianin Piotrkowianinranga14.11.2014 12:50

"F2q" napisał(a):
Specjalnie przyjeżdżam na weekend do Piotrkowa głosować. Mam nadzieję,że warto.

A ja mam nadzieję, że nie na Chojniaka.

10


ocet krawczyński ~ocet krawczyński (Gość)14.11.2014 12:51

"F2q" napisał(a):
Specjalnie przyjeżdżam na weekend do Piotrkowa głosować. Mam nadzieję,że warto.


Pamiętaj,na tych ludzi nie głosujemy:
Okręg nr 1
Krzysztof Chojniak
Mariusz Staszek
Przemysław Winiarski
Paweł Załoga
Zbigniew Włodarczyk
Elżbieta Łągwa-Szelągowska
Okręg nr 2
Marian Błaszczyński
Jadwiga Wójcik
Marek Konieczko
Sylwester Łopatowski
Okręg nr 3
Monika Tera
Rafał Czajka
Adam Gaik
Karol Szokalski
Leszek Heinzel
Magdalena Majos
Okręg nr 4
Piotr Masiarek
Magdalena Kwiecińska
Urszula Czubała
Zofia Antoszczyk
Andrzej Kacperek
Izydor Młoczkowski
Te nazwiska omijamy z daleka

31


F2q F2qranga14.11.2014 13:03

"Piotrkowianin" napisał(a):
A ja mam nadzieję, że nie na Chojniaka.


Nie nie,w żadnym razie na nikogo z aktualnego towarzystwa wzajemnej adoracji.

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat