metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gośc 21 ~gośc 21 (Gość)04.04.2014 09:45

Kolejne wyrzucone pieniadze i zmarnowane na bzdury zamiast tam je skierować gdzie sa najbardziej potrzebne .Takie marnowanie czasu jest zbędne bo w niczym nie pomoze ,jedynie straty licząc dojazdy i stracony czas,dziecko i tak samo sie urodzi kiedy przyjdzie czas.Moze byscie sie zajeli uswiadamianiem jak nie zachodzic w ciąże to bylo by z tego wiecej pożytku .Dziecko urodzone w tym kraju skazane jest być niewolnikiem do końca zycia bez perspektyw na godne zycie nie mowiac o jakiejś emeryturze

512


PajCzi ~PajCzi (Gość)04.04.2014 10:02

w zasadzie to jest kryptoreklama :) No i mam nadzieję, że pani płaci za wynajem pomieszczeń szpitalowi, bo na darmowe zajęcia to mi nie wygląda :)

24


zula ~zula (Gość)04.04.2014 10:28

czekalam długo na tę chwile, nareszcie my pacjentki będziemy mialy poczucie bezpieczeństwa i naprawdę fachowe wsparcie(super-byłam na dniach otwartych szczerze polecam obie inicjatywy)

61


do goscia21 ~do goscia21 (Gość)04.04.2014 10:51

Typowy Piotrkowianin. Nic nie pasuje i wszystko powinno być za darmo. Ech.

"gosc-21" napisał(a):

44


kola ~kola (Gość)04.04.2014 11:26

Super sprawa a pomieszczenia kolorowe i zachęcają do odwiedzania.

40


Piotrkowianin Piotrkowianinranga04.04.2014 12:00

"do-goscia21" napisał(a):
Typowy Piotrkowianin. Nic nie pasuje i wszystko powinno być za darmo. Ech.

Od Piotrkowianina to weź się odtenteguj.

42


gościuwa ~gościuwa (Gość)04.04.2014 12:05

Piękne wnętrze tej szkoły i położna też wydaje się sympatyczna, napewno przyjdę zobaczyć to miejsce!!!

70


kicia ~kicia (Gość)04.04.2014 12:05

Bardzo fajna inicjatywa. Szczególnie kiedy rodzi się pierwsze dziecko. Dobrze, że ktoś młodym mamom pomoże i pokaże co i jak.

60


IL ~IL (Gość)04.04.2014 14:06

do goscia 21 wez Ty człowieku się ogarnij. Jeżeli jesteś niewolnikiem to nie znaczy , że kazde narodzone dziecko nim będzie.
Jak dla mnie projekt swietny i podejrzewam, ze wielu mlodym rodzicom on pomoże.

52


bebeloni ~bebeloni (Gość)04.04.2014 14:21

Położna na zdjęciu trzymając lalke jest uśmiechnieta, gorzej gdy w nocy prosi się tą kobiete o pomoc i o rade, krzyk i wielkie pretensje! Szpital dobry , personel do wymiany!

23


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat