Biedronka też kiedyś była polska, tak jak Solaris. Dino też pewnie zostanie kiedyś sprzedane obcemu kapitałowi, tylko jeszcze chwilkę jak wykosi więcej polskich małych sklepów, bo Biedronce to nie zagrozi.
Budują gonią ,potem jeden podpis pod umową i sprzedane kapitałowi np. niemieckiemu .
Na zdjęciu nie ma człowieka, który doprowadził do lokalizacji tego centrum w Wolborzu. To Pampuch z Piotrkowa, znienawidzony przez Chojniaka, ten z lotniska. W Wolborzu zajmuje się kontaktami z biznesem i promocją gminy. Zespół Mazowsze też on ściągnął w niedziele do Wolborza. Takie jaja.
Nie wiem skąd ta radość. Przez kilka lat nie potrafiliście zlikwidować fetoru w Wolborzu, przez kilka lata patrzycie i przyzwalacie na to by przy głównej ulicy Wolborza na odcinku pięciuset metrów było kilka sklepów z alkoholem. Dni Wolborza, dożynki, odsłonięcie pomnika gdzie zainteresowanie wolborzan było znikome, powinny wam dać dużo do myślenia. I jeszcze kolejne magazyny.
Dla kogo ta praca? tylko dla pracowników fizycznych? czy biura też będą w Wolborzu?
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!