metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ocet krawczyński ~ocet krawczyński (Gość)16.12.2014 08:31

Cytuję:
urzędnicy mają wolne w zamian za dzień świąteczny przypadający w sobotę 1 listopada.


przecież i tak te pasożyty i darmozjady nie pracują w soboty!
w doopach się przewraca z tego dobrobytu!

210


piotrkow_tryb ~piotrkow_tryb (Gość)16.12.2014 08:36

"ocet-krawczynski" napisał(a):
przecież i tak te pasożyty i darmozjady nie pracują w soboty!
w doopach się przewraca z tego dobrobytu!

Tutaj akurat nie możesz mieć pretensji do urzędników, lecz do ustawodawcy, który nakazuje oddać dzień za święto w sobotę, i to nie tylko urzędnikom, ale każdemu zatrudnionemu na podstawie umowy o pracę.

90


sklave sklaveranga16.12.2014 08:50

Ano w Wigilię, zwierzęta przemawiają ludzkim głosem. No a kiedy śledzik? Pakt o nieagresji. Nowa koalicja. Stare układy. Foto na http://sklave.manifo.com/foto-szopka .

33


lekarz ~lekarz (Gość)16.12.2014 09:25

< ocet krawczyński > napij się zimnej wody. Może ochłoniesz i wyjdzie z ciebie nienawiść. W Nowym Roku życzę ci dużo ludzkiej życzliwości, więcej optymizmu i zdrowia nie tylko psychicznego.

82


janusz ~janusz (Gość)16.12.2014 09:33

"ocet-krawczynski" napisał(a):

czytanie ze zrozumieniem się kłania...ze mnie jest jeszcze lepszy pasożyt...ja nie mam odbioru w wigilie a i tak mam ten dzień wolny od pracy :)

31


gośc 21 ~gośc 21 (Gość)16.12.2014 09:36

Z jakiej racji maja nie pracować skoro reszta normalnie musi iść do pracy ,co za mało wolnych sobót nierobom?.Państwo w Państwie jednym słowem jakieś przywileje sobie mymyslili .

58


Gościówa ~Gościówa (Gość)16.12.2014 09:39

Gościu 21 a Ty nie masz nic lepszego do roboty, tylko w Wigilię po urzędach chodzić?

84


ocet krawczyński ~ocet krawczyński (Gość)16.12.2014 09:45

"lekarz" napisał(a):
< ocet krawczyński > napij się zimnej wody. Może ochłoniesz i wyjdzie z ciebie nienawiść. W Nowym Roku życzę ci dużo ludzkiej życzliwości, więcej optymizmu i zdrowia nie tylko psychicznego.


koniowi zamelduj konowale,następny pasożyt do kompletu.

44


przepis prawa ~przepis prawa (Gość)16.12.2014 09:49

"gościu 21 " twój post świadczy o tym ,iż oburza cię,że zimą jest zimno, latem gorąco, a urzędy przestrzegają prawa...

73


szkarłat ~szkarłat (Gość)16.12.2014 09:50

Ocet Krawczyński, posłuchaj proszę lekarza i naprawdę napij się wody bo zbyt duże masz stężenie kwasu. Wszystkiego dobrego na święta

44


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat