metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ares1 ~ares1 (Gość)02.05.2015 08:17

Może by tak ktoś pomyślał o plaży z prawdziwego zdarzenia???

51


Radni ~Radni (Gość)02.05.2015 08:11

Zgadzamy się. Ale,..

22


detektywik ~detektywik (Gość)02.05.2015 08:44

Radny Fogiel niech pomyśli o Przyglowie , bo koło nowego mostu też można by było coś zrobić. Najpierw plażę a także i jakieś boisko .Ale to chyba dla Niego za wielki wysiłek porozmawiać i napisać gdzie trzeba . On najlepiej lubi wspólnotę lasów bo tam coś można. ...... Obiecywał zebranie mieszkańców Przyglowa z Burmistrzem Ostrowskim i jakoś nie może go zorganizować, tylko dla czego czy się czegoś boi , coś ukrywa . A co do tych boisk w Sulejowie to jestem za !!! Działaj Burmistrzu tak jak obiecywaleś a my na radnych będziemy się przyglądać kto i jak podniósł rękę.

117


!! ~!! (Gość)02.05.2015 10:33

a po boisku aquapark !

141


gośc 21 ~gośc 21 (Gość)02.05.2015 08:27

Zalew jest od prawie 40 lat a do tej pory nawet normalnej plazy nie ma czy to od strony gminy Sulejów jak od strony gminy Wolbórz..Rok temu mielismy okazje zajrzeć od strony Gminy Wolbórz totalny bałagan śmietnisko a przeciez niewielkim nakladem mozna przygotowac plaże do wypoczynku do siatkówki i innych gier i mozna jeszcze na tym zarobić dobrze .Piasek biały jest wiec problemu nie ma tylko troche pomyslowości urzedników aby to zagospodarowac.majac taki zalew to skarb ale przez tyle lat nic nie zrobiono ,to własnie przyklad gospodarności w gminach i niedbalstwa o nic a przecież mozna przyciagnac turystów i na tym zarobić ale komu sie chce?

71


ja :D :D :D ~ja :D :D :D (Gość)02.05.2015 11:28

tak czytam te brednie i się zastanawiam o czym wy w ogóle gadacie, krytykujecie obecnego burmistrza jak nie macie pojęcia w jakiej czarnej d....pie zostawił nas i nasze miasto były burmistrz i z jaką dziurą w budżecie! tylko byście chcieli żeby pięknie było na wsiach i poza miastem a sam Sulejów umarłby śmiercią naturalną przez opustoszenie. Brawo burmistrzu rób jak najwięcej w Sulejowie żeby nasze miasto nie umarło. :) :)

1114


sulejow turystyczny ~sulejow turystyczny (Gość)02.05.2015 16:27

sulejow wreszcie turystyczny lubię to!

46


wiosna ~wiosna (Gość)02.05.2015 12:02

Aja proponuję aby pan burmistrz stworzył może plażę nudystów. Promocja gminy gwarantowana!

163


ja ~ja (Gość)02.05.2015 19:59

3 radnych na pewno poprze budowę boiska....

84


robin ~robin (Gość)02.05.2015 21:31

Pomysł fajny. Byle by tam nie siedziały pijani młodzi tylko służyło to do gry i zawodów. Jeszcze fajniej by było gdyby były zejscia nad pilicą, bo niedługo do rzeki się nie wejdzie i wały zarosną.

44


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat