metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ares1 ~ares1 (Gość)15.07.2015 08:04

No proszę Sulejów zaczyna żyć :))) Ale i tak lata świetności ma już za sobą :(((

71


sklave sklaveranga15.07.2015 08:21

Wystarczyła jedna wizyta Radziszewskiej i zaraz Sulejów nowe oblicze zyska.. Pilicę już pogłębiają. Będzie piasek na plażę i boisko. LiSzydło przyjedzie taakii port zaczną budować.
Pani Elu zapraszamy do Grodu nad Strawą. Foto na http://sklave.manifo.com/foto-szopka

72


gośc3 ~gośc3 (Gość)15.07.2015 09:01

Panie Burmistrzu , czy my mieszkańcy Sulejowa nie mamy innych potrzeb?Chodniki na ul.Szkolnej,ul.Polnej proszą się o nową jakośc,brak drogi na.ul,Polnej od skrzyżowania z ul.Południową,niezagospodarowany teren po dawnym przedszkolu na ul.Piotrkowskiej

133


Burmistrz ~Burmistrz (Gość)15.07.2015 12:25

Wszystko chceta od razu. Przestańta mnie drażnić buraki

94


volleyball ~volleyball (Gość)15.07.2015 21:17

byłam młodsza to nie było, ale i tak przyjadę pograć! fajnie!

13


jaki ~jaki (Gość)15.07.2015 17:06

a w PT takie boisko istnieje juz od 10 lat

20


krakowiak ~krakowiak (Gość)15.07.2015 09:07

Jak klęskę zamienić w sukces? Zamiast normalnej bułki kupić kajzerkę. Tyż bułka ... Burmistrz chciał budować boisko certyfikowane, a buduje boisko. Czyli klepisko. Kto widzi różnicę? Reszta to zwykła propaganda sukcesu. Nic dziwnego, ze burmistrz tak blisko współpracuje z posłanką PO panią Elżbietą Radziszewską. Toć Platforma Obywatelska zdobyła władzę i rządziła Polską przez 8 lat dzięki obłudnej, kłamliwej, a często i obrzydliwej propagandzie. Na jakiś czas starczyło, na jesień do Sejmu wejdą popłuczyny po PO. Tak trzymać, panie Burmistrzu!

86


sulejowianka ~sulejowianka (Gość)16.07.2015 01:08

Luziku, chyba jesteś totalnym obrońcą byłego burmistrza! Może miałeś obiecaną przez niego ciepłą posadkę? Twój blekot na tym forum chyba już wszystkim się znudził. Miałeś dużo lat, żeby się wykazać w pracy na rzecz gminy, lecz jakby tego nie widać, więc pozwól nowej władzy przywrócić gminie dawną świetność. Chyba wiesz dobrze, że po dwunastu latach bezczynności poprzedniego burmistrza, nie jest łatwo i prosto odbudować markę Sulejowa. Luziku, twój czas dobiegł końca.

17


Bil ~Bil (Gość)15.07.2015 09:38

Ustawa o finansach publicznych mówi o oszczędnym wydawaniu środków publicznych. Mam taką nadzieję, że tak już zostanie na zawsze w Sulejowie bo to tak samo jak w każdym gospodarstwie domowym za te same pieniądze można zrobić mniej lub więcej, a wszystko zależy od gospodarza. Prócz tych pozytywnych obecnych zmian to jednak warto też, aby burmistrz przyjrzał się i uporządkował sprawy z poprzednich inwestycji z poprzedniego okresu, także spraw zatrudnienia i nie unikał tych tematów trudnych, które poruszały opinię publiczną. Wybraliśmy go przecież dla zmian i naprawy naszej gminy, a to, że Wojciech Ostrowski ma zarządzać uczciwie i oszczędnie groszem wspólnym, że za niewielkie środki na inwestycje ma zrobić więcej to rzecz normalna bo to jemu mieszkańcy dali mandat zaufania. Sukces jednak można odnieść tylko wtedy, gdy się ma wokół siebie grupę zapalonych do działania, gotowych do ciężkiej pracy, oddanych i odpowiedzialnych ludzi, a takiej jak na razie drużyny po 7 miesiącach ja nie widzę. Burmistrz szedł do wyborów pod hasłem czas na zmiany, a jak te zmiany wyglądają to już słychać na ulicy i warto, aby burmistrz się temu przysłuchiwał i nie unikał kontaktu z wyborcami i nie chował głowy w piasek.

101


boisko ~boisko (Gość)17.07.2015 18:05

wydaje się, że boisko otworzą we wrześniu to do piłki plażowej jak będzie sprzyjająca aura to w tym roku będzie funkcjonowało jakieś 100 do 150 godzin a potem jesień i zima a w butach to chyba nikt na piasku grał nie będzie. ciekawe co potem jak nie będzie zadaszenia to wiosną remont - wymiana piachu (igliwie, szyszki, odchody po zwierzakach, i sam nie wiem co jeszcze) ciekawe ile to będzie kosztowało myślę że około 20-30 tysi tak taniego w utrzymaniu boiska już dawno nie widziałem. Jeśli to jest oszczędne gospodarowanie groszem to ja dziękuję bardzo za taką uczciwość ze strony Burmistrza. policzcie sobie ile będzie kosztowała godzina gry na takim boisku - naszą gminę mam na myśli.

71


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat