pewnie szambiarki na drodze były wywalać gnojowice albo kałboje ze srocka już blokady robią
Pewnie się ścigali kto pierwszy ten zgarnia wszystkich pasażerów. Mści się brak centralnego sterowania minibusami. Do podobnych sytuacji dochodzi też na trasie do Sulejowa. Kto pierwszy ruszy i kto pierwszy zajdzie. No bo nie jest ważne kto ilu pasażerów przewiezie wszyscy muszą wysoki bandycki ZUS zapłacić. Ilu to trzeba przewieźć pasażerów by uciułać ponad 1100 złotych, kupić paliwo, no i mieć miedź na naprawę często leciwego już czegoś co kiedyś było samochodem. Więcej na http://sklave.manifo.com/
O już tam zderzyły czemu taki poważny tytuł raptem delikatne najechanie na tył poprzedzającego
Jest Sklave - znowu "mądre " rady i opinie , a może coś o filmach i reżyserach .
Sklavkę to są busy nówki z pieciu części złożony jeden które są "produkowane" i "serwisowane" w pobliskim NIEautoryzowanym serwisie.
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!